ایسنا نوشت: رییس ستاد انتخابات روحانی در خوزستان با اشاره به رشد دو برابری رای روحانی در استان نسبت به سال 92، گفت: امیدواریم با توجه به رأی بالایی که روحانی در خوزستان به‌دست آورد، مشکلات استان مورد توجه دولت آینده قرار بگیرد.

حمید کهرام اظهار کرد: مردم خوزستان با حضورشان در انتخابات، ما را در کشور روسفید کردند و بسیار خوب درخشیدند.

وی با اشاره به حضور مردم برای استقبال از روحانی در سفر تبلیغاتی او به خوزستان، افزود: همه مردم خوزستان  روز سه‌شنبه، بسیار خوب در ورزشگاه تختی حضور پیدا کردند. بین 50 تا 60 هزار نفر در استادیوم تختی به استقبال دکتر روحانی آمدند و این بزرگترین استقبال از کاندیدای ریاست‌جمهوری در خوزستان، بعد از انقلاب بوده است.

رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی در خوزستان عنوان کرد: کارهای خوبی توسط دولت روحانی برای مردم خوزستان انجام شده است و در این زمینه نزدیک به 23 هزار میلیارد تومان برای استان خوزستان تصویب شد. رأی مردم به آقای روحانی نشان‌دهنده آن بود که مردم خوزستان، مردمی سیاسی و به دنبال حرکت‌های ملی هستند.

وی افزود: در کل کشور در سال 92، حدود 18 میلیون و 500 هزار نفر به آقای روحانی رأی دادند که این آمار در سال 96 به حدود 23 میلیون و 500 هزار نفر رسید. در این زمینه شاهد افزایش 27 درصدی رأی مردم به حجت‌الاسلام روحانی در مقایسه با سال 92 بودیم و این مسأله در حالی است که میزان رأی روحانی در استان خوزستان در سال 96 نسبت به سال 92، دو برابر شده است.

کهرام تصریح کرد: مردم خوزستان در حالی به آقای روحانی رأی بسیار بالایی دادند که خوزستان با مشکلات فراوانی به‌خصوص در یک سال اخیر مواجه بود و شاید اگر خوزستان با چنین مشکلاتی مواجه نمی‌شد، رأی آقای روحانی در خوزستان بیشتر از این بود. 34 درصد از مردم خوزستان در سال 92 به روحانی رأی دادند؛ در حالی‌که 57 درصد از مردم خوزستان در سال 96 به روحانی رأی دادند و این میزان در استان خوزستان با متوسط کشوری برابر است.

کهرام بیان کرد: امیدواریم با رأی بالایی که آقای روحانی در خوزستان به‌دست آورد، مشکلات استان خوزستان مورد توجه دولت آینده قرار بگیرد و برای آن‌ها راه حل جدی در نظر گرفته شود.

27219

کد خبر 668340

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =