ایرنا نوشت: مدیر موسسه اطلاعات گفت: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی قبل از همه خواسته بود که راه روحانی را برای دولت دور دوم هموار کنیم.

حجت الاسلام سید محمود دعایی عصر در آیین جشن شکرانه حضور در سالن فجر کرمان افزود: همه ما به دنبال بصیرت، درک واقع بینانه و آگاهی که در پرتو مطالعات خود داشتیم، مسیری را انتخاب کردیم و پیروز شدیم و این راه را در حقیقت بزرگانی به ما نشان دادند و توصیه کردند.

وی ادامه داد: یکی از این بزرگانی که این مهم را توصیه کرده بود امروز نیست که شاهد نتیجه این توصیه خود باشد و در کنار وی عناصر و شخصیت های ارجمندی هم بودند که نفوذ داشتند و امروز من پیام تقدیر و تشکر وی را خدمت شما عرض می کنم.

وی افزود: زمانی که به برادر خود (رئیس دولت اصلاحات ) گفتم امروز در کرمان جشن شکرانه پیروزی دولت است گفت، سلام مرا به این انسان های فهیم و فکور ابلاغ کن.

حجت الاسلام دعایی به ویژگی های استان کرمان اشاره و تصریح کرد: همه شما پیروز هستید و امیدوارم به شکرانه این نعمت همراه و یاور روحانی در چهار سال آینده باشید.

وی تصریح کرد: امروز استان کرمان برخوردار از مسئولانی است که یادگاران جبهه و جهاد و یاوران سردار سلیمانی هستند و توانسته اند این استان را در کشور به عنوان استان نمونه و موفق عرضه کنند.

دعایی ادامه داد: کرمان در جلب سرمایه ها و کمک به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی استانی موفق است.

وی گفت: بنا به تحلیل تحلیلگران این مردم ،یارانه سه برابری را با همه مشکلات نپذیرفتند و راه خدمت به اعتدال را پذیرفتند.
حجت الاسلام دعایی به اقدامات انجام شده در شهرستان قلعه گنج اشاره و تصریح کرد: من به شما به دلیل داشتن این مسئولان خدمتگزار تبریک می گویم.

وی به ساخت ارگ جدید توسط سیدحسین مرعشی اشاره کرد و گفت: سابقه این نمونه خدمتگزاری را در ارگ بم داشتیم که اگر در گذشته می خواستیم از آنجا عبور کنیم باید مسلح می بودیم در حالی که امروز این منطقه اکنون به عنوان مرکز اقتصادی و توسعه زبانزد است.

مدیر موسسه اطلاعات به احیای باغ فتح آباد و خانه حاج آقاعلی در دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: ما فراموش نمی کنیم منطقه فراموش شده باغ شاهزاده ماهان در ادوار گذشته احیا شد و امروز مرکز گردشگری است.

وی همچین از محمدعلی کریمی استاندار اسبق کرمان به عنوان فردی سختکوش و پرتلاش یاد و عنوان کرد: کریمی در زلزله بم که در دوران تصدی وی اتفاق افتاد دائما در تلاش بود.

جشن شکرگذاری پیروزی دولت دوازدهم در سالن فجر کرمان با حضور سید حسین مرعشی، استاندار کرمان و جمعی از مسئولان و مردم برگزار شد.

سالار عقیلی نیز در این جشن به اجرای برنامه پرداخت.

27212

کد خبر 668561

برچسب‌ها