عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ملت ایران به روحانیت رأی دادند امیدواریم روحانیت بتواند همچنان اعتماد مردم به خودش را افزون‌تر کند.

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در گفتگو با خبرآنلاین در پاسخ به این سئوال که آقایان روحانی و رئیسی هر دو عضو جامعه روحانیت مبارز هستند که مجموع آرای آنها 39 میلیون و 200 هزار رأی می شود، آیا این میزان رأی را می توان به جامعه روحانیت نسبت داد؟ گفت: به هر حال ملت شریف ایران همچنان به بزرگوارانی که منسوب و متعلق به روحانیت کشور هستند رأی دادند بنابراین روحانیت مورد اعتماد، امید و امین بودن نزد ملت محسوب می شود که این برای ما مغتنم و ارزشمند است. امیدواریم روحانیت بتواند همچنان اعتماد مردم به خودش را افزون تر کند.

وی در پاسخ به این سئوال که حس جامعه روحانیت مبارز از اینکه دو عضوش در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری توانستند 39 میلیون رأی به دست بیاورند چیست؟ افزود: ما در جامعه روحانیت بحث بخشی نداریم اما در کل اینکه همچنان مردم ایران به دوستان و هم لباسان ما اعتماد دارند دستاوردی برای نظام می دانیم که باید حفظ شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این سئوال که آیا توصیه ای دارید که اصولگرایان به محوریت سیاسی آقایان ناطق رجوع کنند؟ اظهار کرد: هنوز بحث هایی این شکلی نشده است. به هر حال معتقدیم هرچه تفاهم، همراهی، همدلی و همکاری نزدیک و بیشتر شود به نفع فضای سیاسی، اجتماعی، پیشرفت و رفاه کشور است.

29214

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 670190

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =