معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش از اعزام بیش ازیک میلیون دانش آموز در اردوهای راهیان نور درسال تحصیلی جدید خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مهدی فیض در اولین نشست قرارگاه راهیان نور امام حسن عسگری (ع) که با حضور اعضا، در ساختمان علاقه مندان برگزار شد، گفت: با هدف تقویت اردوهای راهیان نور، مراسم تقدیر از استانهای برتر در زمینه برگزاری این اردوها، با همکاری بسیج در تیرماه برگزار می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش بر ضرورت تقویت اردوهای راهیان نور ویژه دانش آموزان استعدادهای درخشان تأکید کرد و افزود: تجارب اردوهای برگزارشده باید سرلوحه دست اندرکاران اردوهای راهیان نور قرار گیرد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش وپرورش خاطرنشان کرد: در 12 مهرماه سال جاری مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور به صورت نمادین در یکی از امام زاده‌های شهر تهران برگزار خواهد شد.

وی از تهیه و ارسال شیوه نامه « از مدرسه در مدرسه » با موضوع راهیان نور در آینده نزدیک خبر داد و افزود: به منظور تقویت نقش رسانه‌ها در اردوها، ایده هر کاروان یک خبرنگار، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

فیض، آموزش ضمن خدمت مدیران و سرپرستان راهیان نور را بسیار ضروری دانست و افزود: تلاش می کنیم با هماهنگی مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات دوره های مربوطه را برای مدیران در تابستان برگزار کنیم.

 وی از اعزام 750 هزار دانش آموز تا پایان شهریور سال 96 به سرزمین های نورخبر داد و اظهارکرد: در سال تحصیلی جدید تلاش خواهیم کرد، بیش از یک میلیون دانش آموز را به اردوهای راهیان نور، اعزام کنیم.

۴۷۴۷

کد خبر 670466

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =