۰ نفر
۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵

ایرنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا در ادامه جنجال های مربوط به روسیه بار دیگر رسانه‌های کشورش را به باد انتقاد گرفت و گفت که با ادامه این مسائل مقامات روسی در حال خندیدن به آمریکا و' بهانه های عاجزانه ' دموکرات‌ها برای توجیه شکست انتخاباتی خود هستند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که با بازگشت از سفر 9 روزه پر ماجرای خود بار دیگر به صفحه توئیتری روی آورده و حمله و انتقاد به رسانه‌های آمریکایی و 'اخبار جعلی ' آن ها را شروع کرده صبح سه شنبه در واکنش به افشاگری‌های این رسانه ها در خصوص پرونده روسیه و روابط پنهانی اطرافیان خود با مقام های روسی نوشت که با ادامه این جنجال‌ها مقامات روسیه باید درحال خندیدن به آمریکا و بهانه های پوچ و بی معنی در توجیه این که چرا دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شکست خورده اند باشند.

وی در این پیام به رسانه و یا اخبار خاصی اشاره نکرده است آما کاملا آشکار است که منظور او از این بهانه‌های 'پوچ و بی معنی ' این خبر روز سه شنبه شکبه خبری سی ان ان است که در آن به گفت وگو های میان مقامات رسمی دولت روسیه درباره ترامپ و اطرافیان او اشاره شده است.
سی ان ان در این خبر به نقل از 2 تن از مقامات اطلاعاتی آمریکا فاش کرده است که دستگاه‌های اطلاعاتی این کشور در سال 2016 گفت و گوهایی را میان این مقامات شنود کرده‌اند که در آن به اطلاعاتی شرم آور و رسوا کننده در مورد ترامپ و برخی از اطرافیان او اشاره شده است.
ترامپ در پیام توئیتری دیگری در روز دوشنبه نیز رسانه های این کشور را مورد حمله قرار داده و گفته بود، هرگاه در خبری از این رسانه ها بدون ذکر نام منابع اخباری را از زبان آنها منتشر می کنند این اخبار جعلی است و هیچ سند و اعتباری ندارند.

52311

کد خبر 671481

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =