۰ نفر
۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶

ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: در روز جمعه در شمال غرب کشور افزایش ابر در برخی نقاط ، رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

احد وظیفه، ضمن تشریح وضعیت جوی کشور گفت: رگبارهای پراکنده و وزش باد در بعد از ظهر در شمال شرق کشور نیز دور از انتظار نیست.

وی با بیان اینکه در جنوب شرق و همچنین استانهای بوشهر و جنوب فارس در برخی ساعات انتظار وزش باد شدید وجود دارد،گفت:علاوه بر این وزش باد نسبتا شدید در جنوب استان تهران و قم نیز در شب پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در ادامه افزود: در روزهای شنبه و یک شنبه در برخی مناطق شمال شرق وزش باد شدید و رگبار پراکنده باران و در شرق کشور تنها وزش باد شدید پیش بینی می شود.

به گفته وظیفه، خلیج فارس طی روزهای جمعه و شنبه مواج خواد بود. همچنین آنکه در روز یک شنبه از ارتفاع مواج و وزش باد به طور نسبی کاسته خواهد شد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور همچنین در خصوص شرایط جوی تهران طی سه روز آینده نیز گفت: آسمان تهران در روز جمعه 12 خرداد صاف همراه با وزش باد، همچنین گاهی وزش باد شدید همراه بوده و بیشینه و کمینه دمای هوا امروز 23 و 19 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

وظیفه در خصوص وضعیت آسمان تهران در روز شنبه نیز گفت: آسمان تهران در روز شنبه نیز کمی ابری،همراه با وزش باد،گاهی وزش باد شدید و بیشینه و کمینه دمای هوا 32 و 20 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

به گفته وظیفه آسمان تهران در روز یک شنبه 14 خرداد ماه نیز صاف ، گاهی با وزش باد خواهد بود و بیشینه و کمینه دمای هوا نیز 33 و 21 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

 

۴۲۴۲

کد خبر 672438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =