امام خمینی (ره) نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان معرفی کرد

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: امام خمینی (ره) شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.

به گزارش خبر آنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ، علی حاج کاظم با بیان این مطلب اظهارداشت: امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است. نام او پرچم انقلاب، راه او راه انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است؛ لذا وظیفه همه ماست که با توکل به خدا و تقویت روح اخلاص و همبستگی حرکت عظیمی را که امام بزرگوار آغاز کرده اند ادامه دهیم.
این عضو شورای اسلامی شهر کرج در ادامه با اشاره به اینکه امام خمینی ( ره ) عالم فرزانه‌ انقلاب اسلامی ایران است که حماسه ماندگارش در پروراندن و بارورشدن انقلاب اسلامی همواره در اذهان ملت ایران و جهان باقی خواهد ماند، افزود: ملت به اقتدای اندیشه ژرف و تدابیر ارزشمند امام خمینی (ره) و ارزشهای دین مبین اسلام و فرهنگ ایثار و شهادت توانست بر نظام شاهنشاهی پیروز شود و دست دشمنان و مستکبران را از تاریخ این مرز و بوم برای همیشه ایام کوتاه نماید.
حاج کاظم با بیان اینکه نیمه خرداد ماه سالروز آغاز نهضت امام خمینی(ره) و همچنین عروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) است، ادامه داد: این ایام تاریخی انقلاب اسلامی ایران روزتجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌ العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) است وملت شهید پرور ایران اسلامی با شرکت با شکوه در مراسم سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی باردیگر با آرمان های امام راحل بیعت می کنند.
وی در ادامه با اذعان به اینکه قیام پانزده خرداد اسطوره قدرت ستمشاهی و افسانه های رژیم طاغوتی را در هم شکست، گفت: موج خرداد هیچگاه از جوش، و خروش نمی افتد و هیچ زمانی شعله های سرکش این حرکت انقلابی فرو نخواهد نشست؛ زیرا آرمانهای یک ملت بزرگ و شجاع در این روز و در قالب یک اجتماع حقیقت طلبانه متجلّی شده است.
این عضو شورای اسلامی شهر کرج در پایان افزود: همزمان با فرارسیدن سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) وخاطره قیام خونین 15 خرداد 1342، شاهد آن هستیم که بیش از پیش آوازه انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان طنین انداز شده است وآرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نیز با عبور از مرزهای جغرافیایی به عمق دل‌های سایر آزادیخواهان جهان نفوذ کرده و در حال به ثمر نشستن است.

 

46

کد خبر 672713

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =