مهر نوشت: مسجدجامعی با اشاره به برگزاری جلسات غیررسمی شورای پنجم گفت: بعد از حضور آقای چمران در یکی از جلسات، بر اساس نظر ایشان ۶ کمیسیون به صورت موقت تشکیل شد تا انتقال تجربیات صورت پذیرد.

احمد مسجدجامعی در جلسه علنی روز سه شنبه با اشاره به تعدادی از شهدای قیام ۱۵ خرداد که در سید ملک خاتون دفن شده‌اند، گفت: به شهدایی که در مسجد خاوران دفن شده‌اند توجه زیادی می‌شود، اما تعدادی از شهدای ۱۵ خرداد از دل بازار وارد قیام شدند و در میدان ارگ به شهادت رسیدند که این تعداد در سیدملک خاتون دفن شده، اما تقریباً به فراموشی سپرده شده‌اند که پیشنهاد می‌شود به این شهدا نیز توجه شود.

وی با اشاره به ساماندهی منزل شهید تندگویان گفت: سال گذشته از این خانه بازدیدی داشتیم، اما همچنان ساماندهی آن بلاتکلیف مانده که درخواست می‌شود هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود.

ناصر امانی در پاسخ به مسجدجامعی گفت: این خانه آماده بهره‌برداری است که مسجدجامعی ادامه داد به ما گفته شده هنوز این خانه بلاتکلیف است.

این عضو شورا در پاسخ به درخواست برخی از اعضای شورای چهارم مبنی بر اینکه منتخبان شورای پنجم در جلسات شورا شرکت کنند، گفت: جلسات غیررسمی شورای پنجم برای هماهنگی‌های بیشتر در حال برگزاری است و بعد از حضور آقای چمران در یکی از جلسات، بر اساس نظر ایشان ۶ کمیسیون به صورت موقت تشکیل شد تا انتقال تجربیات صورت پذیرد.

وی گفت: ۶ کمیسیون شورای چهارم در شورای پنجم حفظ شده است. برای تقویت کمیسیون حقوقی نظارتی درخواست کرده‌ایم از هر کمیسیون یک عضو در این کمیسیون نیز حضور داشته باشند.

۴۲۲۳۵

کد خبر 673419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =