نامه نیوز نوشت:یک استاد حوزه و دانشگاه بر این عقیده است که روحانی با رای اکثریت قاطع مردم انتخاب شده است و تخریب دولت و او هیچ اثر مثبتی ندارد.

محسن غرویان با اشاره به بداخلاقی و تخریب های که پس از انتخاب حسن روحانی علیه وی وجود دارد، گفت: الحمدالله انتخابات به خیر و خوشی برگزار شد و مقام معظم رهبری و شورای نگهبان هم آن را تایید کردند و خوشبختانه همه مراحل قانونی هم در این انتخابات طی شد.خود تخریب گران به خوبی می‌دانند مسائلی که بعد از انتخابات در جهت تخریب دولت عنوان می‌کنند اثر و فایده ای ندارد و فقط خودشان را در نزد ملت تخریب می‌کنند.

وی با بیان اینکه تخریب دولت کار بیهوده ای است، خاطرنشان کرد: این تخریب ها هیچ فایده ای ندارد جز اینکه بخواهند مردم، دولت و کابینه را به یک سری مسائل درگیری ذهنی مشغول کنند که البته دولت مردان هم باید توجه داشته باشند که به این بهانه گیری ها توجهی نکنند و به سمت اجرای وعده‌هایشان حرکت کنند.

غرویان با اشاره به اینکه در انتخابات هم فضای کشور به سمت دوقطبی رفته بود، خاطرنشان کرد: بعد از انتخابات گروهی که در اقلیت بودند باید به فکر مصالح کلی و کلان کشور باشند و نباید به این درگیری و تخریب‌ها ادامه بدهند! حتی مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) بیانات بسیاری در این خصوص دارند که انتخابات صحنه رقابت است اما پس از آن باید رفاقت جایگزین آن شود و دو قطبی کردن کشور اصلا به صلاح نیست. از نظر فقهی هم ایجاد تفرقه در میان مردم حرام و بین شرعی است.

این فعال سیاسی ادامه داد: برخی از صحبت‌های که علیه دولت مطرح می‌شود صحبت‌های کودکانه ای است که از سوی افراد کم عقل عنوان می‎شود و معتقدم قابل اعتنا نیست. اکنون وظیفه شرعی همه جامعه تبیعیت از شورای نگهبان است که صحت انتخابات را تایید کرده است.حال اگر تخلفاتی هم صورت گرفته، کم و بیش طبیعی است و در حدی نبود که در نتیجه نهایی انتخابات تاثیر بگذارد. این مباحث و تخریب‌ها چند روز آینده امیدواریم تمام شود زیرا رئیس جمهور مورد تنفیذ مقام معظم رهبری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به لحن صحبت با منتخب مردم مبنی بر اینکه "شما چه کاره اید" گفت: در این خصوص توصیه می‌کنم همه نامه علی مطهری به رئیس قوه قضاییه را مطالعه کنند!.

غرویان با بیان اینکه دولت باید با اطمینان مسیر خود را ادامه بدهد، تصریح کرد: دولت می‌داند ملت پشتیبان اوست و رای اکثریت قاطع به روحانی هم تایید کننده همین موضوع است.دولت باید در 4 سال آینده به سمت توسعه کشور و اجرایی کردن برنامه‌هایش پیش برود.ایجاد اشتغال و گسترش مسالمت آمیز روابط سیاسی و اقتصادی را شاید بتوان مهمترین برنامه دولت دانست. معتقدم دولت باید درگیر برنامه هایش باشد نه اینکه مدام در مقام پاسخگویی به این "نق" زدن ها!

29212

کد خبر 673773

برچسب‌ها