کوئنتین تارانتینو در جشن بعدی ساندنس تجلیل می‌شود

مهر نوشت: در برنامه نکست فست یا جشن بعدی ساندنس که از ۱۰ تا ۱۳ آگوست (۱۹ تا ۲۲ مرداد) در لس‌آنجلس برگزار می‌شود، از کوئنتین تارانتینو تجلیل خواهد شد.

در جشن بعدی ساندنس که در ماه آگوست در لس آنجلس برگزار می‌شود، علاوه بر تجلیل از دو کارگردان، هفت فیلم به نمایش درمی‌آیند.

به نقل از اسکرین دیلی، در این برنامه که در هتل دانتاون لس‌آنجلس برگزار خواهد شد، علاوه بر کوئنتین تارانتینو، از دی‌ ریس نیز با اهدای جایزه ونگارد انستیتو ساندنس تجلیل می‌شود.

هفت فیلمی که به نمایش درمی‌آیند عبارتند از «لیمو» ساخته یانیکزا براوو، هفت اپیزود اول کمدی درام«Gente-fied»  ساخته ماروین لموس، «گوک» ساخته جاستین چان، «هرزه» ساخته ماریانا پالکا، مستند «دینا» ساخته آنتونیوسانتینی ودن سیکلس، «هستی‌های طلایی» ساخته آلکس راس پری و «ال.ای تایمز» ساخته میشل مورگان.

به گفته جان کوپر مدیر فستیوال فیلم ساندنس در فستیوال آخر هفته‌ای امسال همه چیز پیش‌بینی شده و بخش‌های مختلفی در نظر گرفته شده که اجرای موسیقی نیز از جمله آن‌ها است.

قرار است در شب افتتاحیه این فستیوال یعنی  ۱۰ آگوست به مناسبت بیست‌و‌پنجمین سال ساخته شدن «سگ‌های انباری»، نسخه بازسازی شده ۳۵ میلیمتری آن به نمایش درآید. در همین شب با اهدای جایزه ونگارد لیدرشیپ (رهبری پیشروانه) از تارانتینو تجلیل می‌شود. این فیلم نخستین بار در سال ۱۹۹۲ در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد و تارانتنیو در کارگاه کارگردان‌های ساندنس شرکت کرد.

ریس نیز جایزه ونگارد لیدرشیپ را دریافت می‌کند. او با فیلم «پریا» در جشنواره ۲۰۱۱ ساندنس و با فیلم « Mudbound» در جشنواره ۲۰۱۷ ساندس حضور داشت.

امسال پنجمین دوره برنامه نکست فست ساندنس برگزار می‌شود که منتخبی از جشنواره ساندنس را که در یوتا برگزار می‌شود، در لس آنجلس نمایش می‌دهد.

 

57242     

کد خبر 674221

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =