ایلنا نوشت: نرخ هر دلار آمریکا در تابلوی اعلانات صرافی‌های میدان فردوسی در محدوده 13هزار و چهارصد تومان تا 13 هزار و ششصد تومان در نوسان است، همچنین نرخ هر یورو پشت مرز 16 هزار تومان و منتطر ورود به این کانال است.

به نظر می‌رسد بازار ارز پس از تجربه نوسانات وتلاطم‌هایی که موجب افزایش تا بیست هزار تومان و سپس کاهش تا ده هزار تومان شد، در روزهای اخیر روند یکنواختی را به خود گرفته است به طوری که نرخ هر دلار امریکا بین 13 هزار پانصد تومان تا 14 هزار تومان در نوسان است و به نوعی در این بازه قیمتی مانده است.

بسیاری از کارشناسان کاهش هیجانات در بازار و نیز اتخاذ تصمیم‌های محتاطانه با نزدیک شدن به 13 آبان که مصادف با شروع دور دوم تحریم‌های یکجانبه گرایانه علیه ایران با محوریت بخش بانکی و نفتی کشور است را در شکل گیری روند کنونی موثر می‌دانند.

نرخ دلار

از همین روی نرخ هر دلار آمریکا در تابلوی اعلانات صرافی‌ها در محدوده 13هزار و چهارصد تومان تا 13 هزار و ششصد تومان در نوسان است. همچنین نرخ هر یورو پشت مرز 16 هزار تومان و منتطر ورود به این کانال است به طوری که نرخ فروش آن در تابلوی صرافی‌ها 15هزار و نهصدو پنجاه تومان است.

همچنین با نزدیک شده به ایام اربعین حسینی و افزایش مسافرت و تقاضا به دینار عراقی، برخی صرافی‌ها اقدام به فروش این ارز به متقاضیان می‌کنند که این باعث تجمع در مقابل برخی صرافی‌ها شده است.

1717

کد خبر 678632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • بی نام GB ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
  3 0
  لطفا یک نفر که تخصص دارند و سر رشته دارند به این سوال که ذهن بسیاری را این روزها در مورد دلار به خود مشغول نموده پاسخ قانع کننده ای بدهند.چرا طبق بخشنامه بانک مرکزی قیمت خرید دلار در بانک. حدود10000 تومان و قیمت دلار در سایت بانک مرکزی برای واردات کالاهای اساسی4200 تومان است؟متشکرم
 • بی نام A1 ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
  6 32
  دلار باید دوباره به 20 هزار تومان برسد یعنی قیمت واقعی آن
  • بی نام US ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
   13 2
   دلال جان چه قدر دلار رو دستت باد کرده
  • محسن A1 ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
   4 0
   دوست عزیز زودتر بفروش تا بیشتر ضرر نکردی
 • بی نام A1 ۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
  2 0
  واله قیمت همه چیز هنوز در حال رشد هست . بنده کارم خودرویی است . من یه تحقیق کردم متوجه شدم باتری خودرو بیشترین افزایش قیمت را در میان تمام اقلام مصرفی خودرو داشته به طوری که در چهار ماه اخیر رشد ۴۰۰ درصدی داشته و علارغم پایین آمدن قیمت دلار ، شرکت های باتریسازی هرهفته ۱۰ درصد روی قیمت باتری های خود می کشند . شاید هم باتریسازان گران می فروشند .