ایلنا نوشت: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به تشریح دومین جلسه این کمیسیون در رابطه با اقدام تروریستی داعش در تهران پرداخت.

علیرضا رحیمی در کانال تلگرامی خود در این باره نوشت: امروز دومین جلسه کمیسیون امنیت ملی در خصوص حادثه تروریستی مجلس با ترکیب بیشتری از نمایندگان ارشد دستگاه‌های ذیربط از جمله وزارت کشور، اطلاعات، سپاه انصار، استاندار تهران، فرمانده ناجا پایتخت، مسئولین حفاظت و حراست و معاونت اجرایی مجلس و رییس و اعضای کمیسیون به‌مدت سه ساعت برگزار شد.

او با بیان اینکه اغلب بحث‌ها رو به آینده بود و بیشتر دستگاه‌ها با بیشنهادهای مشخص و کارشناسی شده حاضر شده بودند، اظهار داشت: حضور فرمانده جدید حفاظت مجلس در این جلسه به‌همراه فرمانده قبلی که روز گذشته رسما معارفه شد قابل توجه بود، به نظر مسلط و عملیاتی و با آمادگی کامل مسئولیت فرماندهی یگان حفاظت را پذیرفته است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تاکید بر سرعت‌بخشی به اجرای مصوبات نهایی و هماهنگی کامل مدیریتی بین یگان‌های مختلف حفاظتی و دستگاه‌های ذیربط فصل مشترک همه نظرات در دومین جلسه این کمیسیون برای بررسی حادثه تروریستی مجلس بود، تصریح کرد: این جلسات تا تصویب طرح جامع امنیتی ادامه دارد.

رحیمی افزود: گزارش وزارت اطلاعات در حاشیه جلسه مطرح شد که در آن جزییات کاملی از عملیات علیه گروهک انصارالفرقان در منطقه قصرقند سیستان و بلوچستان را به حاضرین ارائه‌ کرد.

27219

کد خبر 678708

برچسب‌ها