۰ نفر
۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۶

پژمان منتظری با قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، خبری که نیمه شب از باشگاه استقلال منتشر شد و از اضافه شدن یک بازیکن میلیاردی دیگر به جمع استقلالی ها خبر می داد. پژمان منتظری با الاهلی به توافق نرسید و به استقلال پیوست. منتظری امسال خیلی اصرار داشت با الاهلی  قرارداد دو ساله ببندد با توجه به اینکه سنش هم بالا رفته و از طرفی هم می خواسته شرط فسخ قرارداد را هم بگیرد اما با این شرایط با اماراتی ها به توافق نرسید و بالاخره به استقلال آمده. باید دید در استقلال چه شرایطی برای او گذاشتند و او چه شروطی برای قرارداد با این تیم گذاشته است. پژمان کاپیتان تیم ملی است و بودنش در تیم استقلال او را کاندیدای کاپیتانی این تیم می کند.

از طرفی اضافه شدن پژمان منتظری به خط دفاعی استقلال، دفاع استقلال را حسابی باتجربه می کند. استقلال حالا دو دفاع باسابقه یعنی پادوانی و پژمان 34 ساله را دارد. احتمالا با این خرید، مگویان و کنعانی زادگان از استقلال  می روند و تقریبا هم دیگر لیست خرید استقلال بسته خواهد شد. در دفاع استقلال جنس بازی پادوانی و پژمان به هم نزدیک است و باید دید جانواریو و مجید حسینی جوان 24 ساله می توانند طوری بازی کنند که خط دفاع استقلال جمع شود یا خیر . بعد از بازی با الاهلی منصوریان از پادو، مگویان و وریا خیلی شاکی بود و نزدیکان او می گفتند ممکن است این بازیکنان را برای فصل بعد نگه ندارد ولی فعلا با دو نفر از آنها تمدید کرده است. در حالی که پیش از این می گفتند استقلال اگر منتظری را بگیرد دیگر قرارداد پادوانی را تمدید نمی کند.

استقلال با خرید پژمان منتظری در حقیقت یک بازیکن میلیاردی دیگر به تیمش اضافه کرد. بازیکنی که تخمین رقم قراردادش خیلی سخت نیست و به نظر می رسد چیزی حدود دو میلیارد تومان هزینه برای باشگاه استقلال داشته باشد.

با اعلام افتخاري: پژمان منتظري به استقلال پيوست

سيد رضا افتخاري مديرعامل باشگاه استقلال در همين خصوص به سايت باشگاه گفت: بازگشت پژمان منتظري به خانه اش را تبريك و خوش آمد مي گويم. استقلال، خانه پژمان است زيرا او سال ها براي استقلال بازي كرده و زحمت كشيده و حالا هم به اين تيم بازگشته است.

او افزود: پژمان منتظري از بازيكنان كاربلد و اثرگذار در تيم ملي است كه چند سالي به عنوان لژيونر در خارج از ايران به فوتبالش ادامه داد و حالا هم دوباره براي استقلال بازي مي كند. با درخواست كادر فني، ما از مدتي قبل با اين بازيكن وارد مذاكره شديم و دقايقي قبل هم به توافق نهايي رسيديم. براي منتظري آرزوي موفقيت مي كنم و حضور او در استقلال يكي ديگر از خبرهاي خوشي بود كه به هواداران وعده داده بوديم و انجام شد.

41258

کد خبر 679418

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =