میزان نوشت: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران در رابطه با زمان توزیع فطریه در میان قشر نیازمند توضیحاتی را ارائه کرد.

محسن ولیئی گفت: پایگاه‌های مختص جمع آوری فطریه در روز عید فطر در سطح شهر تهران و مساجد کار خود را آغاز خواهند کرد.

وی افزود: افراد می‌توانند فطریه‌های خود را در صندوق‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) که دارای هولوگرام ویژه شورای زکات کشور است بیاندازند و مطمئن باشند که این فطریه به دست افراد نیازمند می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران در خصوص زمان توزیع فطریه‌ها گفت: فطریه‌های جمع آوری شده در همان روز عید فطر در اختیار نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد قرار می‌گیرد.

ولیئی ادامه داد: به این خاطر که تمام شهروندان در روز عید فطر اقدام به ارائه فطریه خود نمی‌کنند به گونه‌ای برنامه ریزی شده که صندوق‌ها تا چند روز بعد از عید فطر نیز از سطح شهر جمع آوری نشوند.

وی با ارائه هشداری نسبت به اخاذی‌های صورت گرفته طی سال‌های گذشته در حوزه جمع آوری فطریه گفت: سال‌های گذشته شاهد بودیم که برخی افراد سودجو با برخی روش‌ها اقدام به اخذ فطریه‌های شهروندان می‌کردند، اما مبالغ فطریه‌ها به دست افراد نیازمند نمی‌رسید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران گفت: شهروندان باید از انداختن وجوهات مربوط به فطریه خود به داخل صندوق‌های فاقد هولوگرام و خیریه هایی که فعالیت آن‌ها مورد تایید نیست اجتناب کنند.

۴۷۲۳۵

کد خبر 679447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =