علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی نسبت به توهین امروز علیه رییس جمهور واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به غیر خود جوش بودن شعارهای امروز علیه رئیس جمهور و با تاکید بر اینکه «تجربه طولانی در مواجهه با این‌گونه حوادث دارم» ساماندهی حملات را تحلیل کرد. او در تحلیل خود گفت: ماجرا در چند گام سامان می‌گیرد؛ اول اینکه باید گفت این افراد و اقدام آنها به هیچ عنوان خودجوش نیست و از متن طبیعی اجتماع راهپیمایان برنمی‌خیزد. معمولا جریانی سامان‌یافته از طرقی، محل ورود فرد مورد نظر به راهپیمایی و خروج آن را به دست می‌آورند. این افراد سامان‌یافته، به طور ثابت در آن مکان می‌مانند و به محض حضور فرد مورد نظر، شعارهای خود را می‌دهند.

او ادامه داد: دوستان و همکاران من که شاهد این ماجرا بوده‌اند نقل کرده‌اند که عده زیادی از راهپیمایان به این افراد توجه نکرده‌اند و بخش دیگری هم به چنین شعارهایی واکنش نشان داده‌اند. این مشاهدات، نظریه پیش‌گفته درباره خودجوش نبودن این اتفاق را تایید می‌کند.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه روحانی خود نیز به خوبی با چنین پدیده‌ای آشناست و خوب می‌دانند که چنین اقداماتی، شان و منزلت ایشان را در نزد مردم افزایش می‌دهد، گفت: امروز علیه رئیس جمهور، توهین به ملت، توهین به شعار وحدت اسلامی برای روز قدس و آرمان‌های آن و کاملا سازمان‌یافته است. امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، همواره نسبت به این‌گونه حرکات گلایه‌مند بوده و مخالف چنین تحرکاتی هستند.

 

 

4242

 

کد خبر 679639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =