کشف بیش از ۵ تُن مواد مخدر در ۳ ماهه اول سال در تهران

میزان نوشت: جانشین فرماندهی پلیس پایتخت از کشف بیش از ۵ تُن انواع مواد مخدر در ۳ ماه ابتدایی امسال در تهران و دستگیری ۱۵ باند قاچاق مواد مخدر خبر داد.

سردار غلامعلی کریمی گفت: با تلاش‌های انجام گرفته از سوی مأموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از ابتدای سال تاکنون، ۷۳ مرحله طرح دستگیری خرده فروشان و معتادان مواد مخدر و روانگردان در سطح شهر تهران به اجرا درآمده که طی آن ۱۷۱ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی موفق به شناسایی ۱۵ باند قاچاق مواد مخدر در سطح شهر تهران شده است، گفت: طی این مدت ۲ هزار و ۵۲۰ معتاد متجاهر و پرخطر با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر به کمپ‌های ترک اعتیاد مجاز ماده ۱۶ معرفی شده‌اند.

سردار کریمی ضمن تقدیر از تلاش شبانه‌روزی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، به کشف بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر از جمله تریاک، حشیش، شیشه، گراس، هروئین و مرفین اشاره کرد و گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به صورت شبانه‌روزی تلاش خود را وقف مبارزه با قاچاق و توزیع مواد مخدر می‌کنند و شهروندان در صورت برخورد با موارد مشکوک می‌توانند مراتب را از طریق تلفن مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و سامانه ۱۹۷ به پلیس گزارش دهند.

4747

 

کد خبر 680856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =