در غیاب طارمی، کمال به تمرین پرسپولیس رفت

تمرین پرسپولیس با حضور هواداران و در غیاب مهاجم این تیم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تمرین تیم پرسپولیس در حضور هواداران و اصحاب رسانه از ساعت 17:30 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* تمرین پرسپولیس برای اولین بار با حضور هواداران برگزار می‌شد و حدود 2 هزار نفر در تمرین امروز حضور داشتند. هواداران پرسپولیس شور و حال خاصی به تمرین داده بودند و برانکو و بازیکنان این تیم را مورد حمایت خود قرار دادند.

* بازیکنان جدید پرسپولیس که در این فصل به این تیم اضافه شدند در تمرین حضور داشتند و مورد تشویق هواداران نیز قرار گرفتند.

* بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس که از امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شدند در نوبت بعدازظهر نیز در تمرینات گروهی شرکت کردند و به شدت از سوی هواداران تشویق شدند.

* محسن مسلمان هافبک پرسپولیس به دلیل مصدومیت امروز در تمرینات گروهی حضور پیدا نکرد و در کنار زمین نظارگر تمرینات هم تیمی‌های خود بود.

* تمرین پرسپولیس ابتدا با حرکات کششی و نرمشی زیر نظر مارکو آغاز شد و سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و رو به کارهای پاسکاری و کارهای ترکیبی آوردند. در ادامه بازیکنان به صورت هوازی تمرین کردند و مجدداً رو به کارهای تاکتیکی و ترکیبی آوردند. سپس بازیکنان به فوتبال درون‌تیمی روی آوردند و در آخر نیز پس از فوتبال درون‌تیمی بازیکنان به 3 دسته تقسیم شدند و مجدداً به کارهای ترکیبی و تاکتیکی در باکس کوچک پرداختند.

* قبل از شروع تمرین حال بازیکنان با هم شوخی می‌کردند که در این بین محمد انصاری مدافع پرسپولیس دوربین یکی از عکاسان را گرفت و از این صحنه عکس‌برداری کرد.

* خبری از مهدی طارمی بهترین گلزن پرسپولیس در فصل گذشته و آقای گل لیگ شانزدهم در تمرین پرسپولیس نبود. در چند روز گذشته نیز خبرهایی مبنی بر لژیونر شدن این بازیکن شنیده می‌شد.

* کریم باقری دستیار برانکو و مربی پرسپولیس در تمرین این تیم غایب بود.

* ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان پرسپولیس امروز برای اولین بار در تمرین حضور پیدا کرد و دروازه‌بانان این تیم نیز زیر نظر او به تمرین پرداختند.

* چند بازیکن تستی در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشتند.

* کمال کامیابی‌نیا هافبک دفاعی پرسپولیس پس از تمدید قرارداد به مدت یک فصل در تمرین امروز سرخپوشان حاضر شد و به شدت مورد حمایت هواداران این تیم قرار گرفت. کامیابی‌نیا از کنار زمین و با لباس شخصی تمرین پرسپولیس را دنبال کرد.

* یکی از بازیکنان جدید پرسپولیس که سهمیه 23 سال نیز محسوب می‌شود شباهت عجیبی به عمر عبدالرحمن باز یکن تیم ملی امارات دارد و این موضوع باعث شد هواداران پرسپولیس او را با لقب عبدالرحمن صدا کنند.

تمرینات پرسپولیس برای حضور در لیگ هفدهم و مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان آسیا فردا نیز دنبال خواهد شد و شاگردان برانکو برای حضور در اردوی خارجی چهارشنبه هفته آینده راهی اوکراین خواهند شد.

 

256 43

 

کد خبر 681154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =