فتاحی: سپیدرود در ورزشگاه سردار جنگل میزبان حریفان لیگ برتری ‏خواهد بود

با پیگیری های الماسخاله رئیس ‏هیات فوتبال استان و رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان ورزشگاه ‏سردار جنگل در حال آماده سازی است، درغیر اینصورت ‏برابر مقررات سپیدرود باید در شهر یا استانی دیگر از حریفانش در ‏لیگ برتر میزبانی کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری ورزش وجوانان گیلان ، سعید فتاحی در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد ‏بازدید از ورزشگاه های شهید عضدی وسردار جنگل رشت گفت: ‏ورزشگاه عضدی شرایط مناسب برای برگزاری مسابقات در لیگ برتر ‏را ندارد. زیرا سکوهای این ورزشگاه  از نظر ایمنی برای ‏تماشاگران تایید نشده است و در صورت تخریب بخشی از سکوها برای ‏بازسازی این ورزشگاه تبدیل به کارگاه ساختمانی می شود که امکان ‏برگزاری مسابقه در آن نیست ضمن اینکه نور این ورزشگاه برای ‏برگزاری مسابقات کافی نیست.‏

مسئول مسابقات سازمان لیگ عنوان کرد: با پیگیرهای الماسخاله رئیس ‏هیات فوتبال استان و رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان ورزشگاه ‏سردار جنگل در حال آماده سازی است و تیم سپیدرود در صورتیکه ‏این ورزشگاه تا زمان آغاز رقابت های لیگ برتر آماده شود میزبان ‏حریفان خود در ورزشگاه سردار جنگل خواهد بود. درغیر اینصورت ‏برابر مقررات سپیدرود باید در شهر یا استانی دیگر از حریفانش در ‏لیگ برتر میزبانی کند.

 

46

کد خبر 682736

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =