اثر کودکان چالدرانی در جشنواره رضوی شایسته تقدیر شد

اعضا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چالدران در بخش نشریه‌نگاری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام‌رضا علیه‌السلام افتخارآفریدند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، از مجموع ۷۵ اثر جمع‌آوری شده از مراكز فرهنگی هنری كانون استان در بخش نشریه‌نگاری، تعداد ۱۳ اثر انتخاب و به دبیرخانه مركزی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام‌رضا علیه‌السلام ارسال شد كه در این میان اثر نشریه‌نگاری سه عضو كانون چالدران، ساناز وكیل، مبینا مقدسیان و آیدا پوررسول با عنوان« غریب بخشنده» شایسته تقدیر شد.
مربیگری این سه عضو كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان چالدران را در بخش نشریه نگاری جشنواره الهام حیدرزاده بر عهده داشت.
گفتنی است شش هزار و ۹۰۷ نفر شرکت‌کننده از مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان كشور، با ارایه ۳۷۴۵ اثر در این بخش از پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام، حضور یافتند.
در این میان، تعداد آثار منتخب استانی و ارسالی به دبیرخانه مرکزی ۲۴۷ اثر است که از بین این آثار، ۱۲ اثر به عنوان آثار برگزیده تعیین شدند که از این آثار سه اثر به عنوان شایسته تقدیر معرفی شد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام‌رضا علیه‌السلام فراخوان این جشنواره را در بخش‌های فرهنگی (نشریه‌نگاری، کتاب‌سازی، کاردستی) ویژه‌ کودک و نوجوان، (قصه‌گویی) ویژه‌ بزرگ‌‌سال، ادبی (شعرسرایی) ویژه کودک و نوجوان (داستان‌نویسی) ویژه کودک و نوجوان و بزرگ‌سال و هنری (سرود و پویانمایی) ویژه کودک و نوجوان منتشر کرده است.

 

46

کد خبر 683399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =