نخستین نمایشگاه سالانه عکس‌های کوچک با هدف شناسایی استعدادهای جوان عکاسی، فراخوان خود را برای حضور علاقه‌مندان منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نخستین نمایشگاه سالانه عکس‌های کوچک با همکاری سه گالری زرنا (تهران)، سیتی‌سنتر (اصفهان) و هومهر (کرمان) و با هدف شناسایی استعدادهای جوان در حوزه عکاسی ایران و معرفی به دنیای حرفه‌ای برای عموم علاقه‌مندان به این شاخه هنری اقدام به انتشار فراخوان کرد.

در راستای برگزاری این نمایشگاه، گالری‌های زرنا، سیتی‌سنتر و هومهر در اقدامی مشترک تصمیم به برگزاری نمایشگاهی جدید از آثار عکاسان جوان ایرانی گرفتند که برای نخستین‌بار و به صورت همزمان در سه نقطه از ایران و با چهار موضوع گشایش می‌یابد.

هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی استعدادهای جوان در حوزه عکاسی ایران و معرفی آنها به دنیای حرفه‌ای این هنر تصویری و همچنین فراهم‌ساختن بستری مناسب برای برپایی نمایشگاه‌ها و فعالیت‌های مشترک هنری در داخل کشور اعلام شده است. در پایان این نمایشگاه، به نفرات برتر هر بخش و سه ارائه خاص و متفاوت، با رای داوران جوایز ویژه و لوح تقدیر اهدا می‌شود.

هر کدام از گالری‌های برگزارکننده نمایشگاه، به صورت مجزا گواهی شرکت در نمایشگاه به هنرمندان تحویل خواهند داد. از تمام علاقه‌مندان به عکاسی برای شرکت در این رویداد بزرگ دعوت به عمل می‌آید.

موضوعات عکاسی برای شرکت در این نمایشگاه عبارتند از انسان، طبیعت، نوستالژی، معماری.

شرایط شرکت در نمایشگاه نیز از این قرار است:

ـ بزرگترین ضلع هر اثر با احتساب قاب و پاسپارتو 30 سانتی‌متر

ـ هزینه ورودی برای شرکت در نمایشگاه مبلغ 90.000 تومان

ـ از هر هنرمند در انتخاب نهایی توسط داوران سه اثر برای راه‌یابی به این رویداد انتخاب می‌شود.

آخرین مهلت ارسال آثار به نمایشگاه، یکم مرداد و تاریخ برگزاری 20 مرداد سال جاری است. همچنین اختتامیه و اعلام اسامی برگزیدگان در تاریخ 25 مرداد خواهد بود.

 

57243

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 683825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =