معرفی برگزیدگان سی‌امین جشنواره فیلم کودک و نوجوان/ «۲۱ روز بعد» جوایز را درو کرد

شامگاه پنج‌شنبه در آیین اختتامیه سی امین جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، در مراسم اختتامیه سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از برگزیدگان بخش های مختلف با اهدای لوح و تندیس زرین جشنواره کودک تقدیر شد.

جوایز بخش پویانمایی:

سیدمحمدرضا خردمندان دیپلم افتخار بهترین فیلم داستانی کوتاه برای فیلم «دوئل» را دریافت کرد.

محمد بخشی دیپلم افتخار و مدال ایسفا بهترین فیلم داستانی کوتاه برای فیلم «آر یو والیبال؟» دریافت کرد.

محمد بخشی دیپلم افتخار و مدال ایسفا بهترین فیلم داستانی کوتاه برای فیلم «آر یو والیبال؟» دریافت کرد.

دیپلم افتخار بهترین فیلم بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی به رویاها در یک روز به تهیه کنندگی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تعلق گرفت.

بهترین فیلمنامه بخش کوتاه و نیمه بلند و بلند پویانمایی به فیلم کودکان به نویسندگی هادی محمدیان طبقی تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی به هزار افسان به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین فیلم بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی به فیلم گل و بلبل به تهیه کنندگی مهدی آقاجانی تعلق گرفت.

جایزه ویژه هیئت داوران برای دست‌آورد تکنیکی درخشان به محمد امین همدانی کارگردان فیلم «فهرست مقدس» اهدا شد.

پروانه زرین بهترین فیلم کودک در بخش پویانمایی سینمایی به دنیای کیف ها به تهیه کنندگی حمید نخعی رسید.

پروانه زرین بهترین کارگردانی بخش پویانمایی سینمایی به فیلم رهایی از بهشت به کارگردانی علی نوری اسکویی تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین فیلم نوجوان در بخش پویانمایی سینمایی به رهایی از بهشت به تهیه کنندگی علی نوری اسکویی رسید.

جایزه شهید بهنام محمدی: فیلم کوتاه «سلام» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی

بخش جایزه یونیسف: در این بخش دو جایزه درنظر گرفته شد. هیئت داوران یونیسف ضمن تقدیر از کارگردان فیلم «گل سفید» علی قوی‌تن، جایزه‌ای را به کودک خردسال فیلم بهاره نوروزی اهدا کردند. همچنین جایزه فیلم منتخب یونیسف به سید محمدرضا خردمندان برای فیلم‌های «بیست و یک روز بعد»، «دوئل» و «گزارشگر» اهدا شد.

بخش سیفژ:

هیئت داوران سیفژ دیپلم افتخار خود را به فیلم خوش‌ساختی که نوجوانان را خطاب قرار دهد، تقدیم می‌کند. فیلم «پایان رویاها» به کارگردانی محمدعلی طالبی دیپلم افتخار این بخش را دریافت کرد.

فیلم های انیمیشن سینمایی:

- جایزه ویژه هیئت داوران برای دستاورد تکنیکی درخشان/ محمد امین همدانی کارگردان فیلم" فهرست مقدس"

- پروانه زرین بهترین کارگردانی پویا نمایی سینمایی/ فیلم" رهایی از بهشت" به کارگردانی علی نوری اسکویی

- پروانه زرین بهترین فیلم کودک پویا نمایی سینمایی/ فیلم" دنیای کیف ها" به تهیه کنندگی حمید نخعی

- پروانه زرین بهترین فیلم نوجوان پویا نمایی سینمایی/ فیلم" رهایی از بهشت" به تهیه کنندگی علی نوری اسکویی

فیلم های بلند پویانمایی بخش بین الملل

پروانه زرین بهترین کارگردانی پویانمایی را به چیری و چری به کارگردانی ماکوتو ناکامورا اهداشد.

پروانه زرین بهترین فیلم بلند پویانمایی را به راه طولانی شمال به تهیه کنندگی ران دینس، کلاوس توکسویگ کایر، هنری ماگالون اهدا شد

فیلمهای کوتاه و نیمه بلند پویانمایی بخش بین الملل

- دیپلم افتخار بهترین فیلم انیمیشن کوتاه را به پدربزرگم درخت گیلاس بود به تهیه کنندگی پاول اسمیرنوف اهدا می نماید

- - جایزه ویژه هیأت داوران برای کارگردانی فیلم کوتاه انیمیشن به امیرهوشنگ معین برای فیلم درخت پرتقالی اهدا می نماید.

- پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه پویانمایی را به یک لحظه به تهیه کنندگی استفان مورات، وینسنت کاپلو و ماری اشگوین اهدا می نماید.

برگزیده های فیلم های انیمیشن کوتاه و نیمه بلند

دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند پویا نمایی به فیلم "رویاها در یک روز " به کارگردانی صادق جوادی تعلق گرفت.

هیئت داوران هیچ فیلمی را در بخش کوتاه و نیمه بلند و سینمایی پویا نمایی شایسته دریافت جایزه بهترین فیلمنامه ندانست اما :دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه کوتاه و نیمه بلند پویا نمایی به فیلم "کودکان" به نویسندگی هادی محمدیان طبقی تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند پویا نمایی تعلق می گیرد به" فیلم هزار افسان" به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا

پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند پویا نمایی تعلق می گیرد به" گل و بلبل " به تهیه کنندگی مهدی آقاجانی.

اهدای جوایز بخش فیلم های غیر سینمایی- ویدئویی

هیأت داوران بازی بازیگران کودک و نوجوان سه فیلم شوکا، (مائده سالمی)، فقط شاگرد اول (نعیم شیخ محبوبی)، اپیزود سوم فیلم آگوست (مهسا هاشمی) را تحسین می کند.

- پروانه زرین بهترین فیلم نامه به آقای احمدعلی حامد برای فیلم نامه فیلم فقط شاگرد اول

- جایزه بهترین کارگردانی: ضمن تقدیر از خانم فرناز امینی برای کارگردانی فیلم عشق نیکان

دیپلم افتخار به خانم آزاده قچاق برای کارگردانی فیلم فقط شاگرد اول تعلق گرفت.

جایزه بهترین فیلم : هیأت داوران در بخش بهترین فیلم هیچ فیلمی را مناسب دریافت پروانه زرین بهترین فیلم ندانستند.

جایزه عشقی بزرگ برای جهانیان از طرف موسسه سان یت سِن. ژیبو وِن. لیانگ جونگ لین و مرضیه برومند به پایان رویاها و بیست و یک روز بعد رسید.

جایزه ویژه هیأت داوران برای بهترین بازیگر نوجوان به سلست هولشایمر برای فیلم روزی که پدرم شاخ و برگ درآورد اهدا می کند.

- جایزه ویژه هیأت داوران برای بهترین بازیگر کودک به امیررضا فرامرزی برای فیلم اسکی باز اهدا می کند.

پروانه زرین بهترین کارگردانی فیلم بلند بخش بین الملل به اسکی باز به کارگردانی فریدون نجفی اهدا شد.

دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه به مشق شیدا به تهیه کنندگی مهرداد حسنی اهدا شد.

- دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه را به سکوت به تهیه کنندگی جیووانی پومپلینی و اولیویر شانتریو اهدا می کند.

- پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه را به بهترین فیلم کوتاه را به آریو والیبال؟ به تهیه کنندگی نیما ربیعی اهدا می کند.

جایزه ویژه هیأت داوران کودک و نوجوان بین الملل برای بهترین بازیگر را به امیررضا فرامرزی برای فیلم اسکی باز اهدا شد.

پروانه زرین بهترین فیلم بلند (کودک) را به خاکستری کوچیکه پر سر و صدا به تهیه کنندگی سیلیه هوپلندایک و دیوکه بیور کلی گراور اهدا شد.

پروانه زرین بهترین فیلم بلند (نوجوان) به معجزه کوهستان به تهیه کنندگی فیلیپ بودوگ و توماس بلینینگر اهدا شد.

پروانه زرین بهترین بازیگر کودک از نگاه داوران کودک و نوجوان به عرفان برزین برای فیلم دزد و پری ۲ تعلق گرفت.

هیأت داوران کودک و نوجوان پروانه زرین بهترین بازیگر (نوجوان) را به مهدی قربانی برای فیلم ۲۱ روز بعد اهدا شد.

پروانه زرین بهترین بازیگر نوجوان از نگاه داوران کودک و نوجوان به مهدی قربانی برای فیلم بیست و یک روز بعد اهدا شد.

- هیأت داوران کودک و نوجوان پروانه زرین بهترین فیلم (کودک) از نگاه داوران کودک را به فیلم قهرمانان کوچک به تهیه کنندگی بیتا منصوری اهدا کرد.

پروانه زرین بهترین فیلم (نوجوان) از نگاه داوران نوجوان را به فیلم ۲۱ روز بعد به تهیه کنندگی محمدرضا شفا اهدا شد.

بخش فیلم های کوتاه و نیمه بلند جایزه ویژه هیأت داوران به آقای محمدرضا حاجی غلامی کارگردان فیلم کوتاه سلام تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین فیلمنامه کوتاه و نیمه بلند داستانی به فیلم پیژامه راه راه پدر را باد برد به نویسندگی آقای محمد صادقی تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند داستانی به فیلم باران آهسته می بارد به کارگردانی آقای سعید نجاتی تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین دستاورد فنی و هنری بخش فیلم های سینمایی به پیمان عباس زاده برای فیلمبرداری فیلم سینمایی چهل کچل اهدا شد.

پروانه زرین بهترین بازیگر (کودک) بخش بلند سینمایی به امیررضا فرامرزی برای فیلم اسکی باز تعلق گرفت.

دیپلم افتخار هیأت داوران به شبنم مقدمی برای حضور پرمهر ایشان در کنار بازیگران کودک در فیلم شکلاتی اهدا شد.

دیپلم افتخار هیأت داوران به یاس نوروزی بازیگر کودک فیلم شکلاتی اهدا شد.

پروانه زرین بهترین بازیگر (نوجوان) بلند سینمایی به مهدی قربانی برای فیلم ۲۱ روز بعد تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین فیلمنامه بلند سینمایی به احسان ثقفی و محمدرضا خردمندان برای فیم ۲۱ روز بعد تعلق گرفت.

جایزه ویژه هیأت داوران به فریدون نجفی کارگردان فیلم بلند سینمایی اسکی باز تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین کاگردانی به فیلم بلند سینمایی «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین فیلم بلند سینمایی (کودک) به فیلم دزد و پری ۲ به تهیه کنندگی بهروز مفید تعلق گرفت.

پروانه زرین بهترین فیلم بلند سینمایی (نوجوان) به فیلم اسکی باز به تهیه کنندگی محمد احمدی تعلق گرفت.

46

کد خبر 683993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =