بازسازی صحنه سرقت مسلحانه از چهار بانک و شهادت مامور استان اصفهان گفت: در مجموع متهم اقدام به 12 سرقت کرده که دو مورد آن نافرجام بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،  وحيد اسدی، بازپرس جنائي شبعه 17 دادگستري شيراز كه به منظور انجام بازسازي صحنه سرقت هاي صورت گرفته به اصفهان آمده بود  گفت: متهم از 22 ارديبهشت ماه 1394 اقدام به سرقت مسلحانه از بانک ها كرده و آخرين سرقت وي در تاريخ 13 خرداد ماه 1396 از يكي از بانك هاي شيراز بود كه با تلاش هاي صورت گرفته توسط ماموران پليس آگاهي استان فارس چهار روز پيش دستگير شد.

وي با بيان اينكه در مجموع متهم اقدام به 12 سرقت كرده كه دو مورد آن نافرجام بوده است گفت: تحقيقات از متهم ادامه دارد و به زودي با تكميل شدن تحقيقات متهم به سزاي اعمال خود خواهد رسيد.

بازپرس جنائي دادگستري شيراز در پاسخ به اين سوال كه چه حكمي براي متهم صادر خواهد شد، اظهار داشت: حكم متهم كه به دليل استفاده از اسلحه و ايجاد رعب و وحشت و شهادت مامور نيروي انتظامي قطعاً محارب است و دستگاه قضائي در مقابل برهم زنندگان نظم و امنيت جامعه هيچگونه مماشاتي ندارد و انشاء الله مردم عزيز اصفهان و فارس به زودي شاهد اجراي حكم اين متهم خواهند بود.

اسدي در پايان ضمن تسليت به خانواده شهيد استوار "مهدي محمدي" كه 17 بهمن ماه سال گذشته توسط سارق مذكور به درجه رفيع شهادت نائل آمد، گفت: جا دارد از زحمات و تلاش هاي صورت گرفته توسط ماموران فرماندهي انتظامي استان هاي اصفهان و فارس كه در چهارماه گذشته با جديت به دنبال پرونده مذكور بودند تقدير و تشكر كنم و به مردم اطمينان بدهم كه با داشتن چنين ماموران سخت كوش و فداكاري در نيروي انتظامي هيچ احدي نمي تواند امنيت و آرامش آنان را برهم بزند.

46

کد خبر 685250

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =