جنگ شبانه شبکه دو با نام «باغ ملی» به تهیه‌کنندگی احسان ارغوانی قرار است از هفته آینده هر شب روی آنتن برود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، احسان ارغوانی، تهیه‌کننده برنامه «باغ ملی» درباره این جنگ شبانه گفت: «اگرچه پخش برنامه «باغ ملی» از شبکه دو شروع شده است، اما برنامه اصلی از روز شنبه ۲۴ تیر هر شب ساعت ۳۰ :۲۳ دقیقه با دکور کامل برنامه و بخش‌های متفاوت و متنوع برای بینندگان پخش می‌شود.»

او درباره پخش آزمایشی این برنامه عنوان کرد: «در حال حاضر برنامه از یک دکور موقت روی آنتن می‌رود و عوامل پیش تولید درباره بخش‌های مختلف برنامه توضیح می‌دهند. به عنوان نمونه شب گذشته میزبان محمد سلوکى بعنوان مجرى و کار‌شناس رسانه و بررسى رسانه و جایگاه آن و همچنین طراح دکور برنامه بودیم.»

این تهیه کننده با اشاره به اجرای برنامه گفت: «مجری اصلی برنامه پدرام کریمی است و مجریان دیگر هم قرار است هر بخش از برنامه را اجرا کنند. برنامه بخش‌های متنوع دارد و ما برای حفظ جذابیت برنامه برای بینندگان از مجریان مختلف برای اجرای هر بخش استفاده خواهیم کرد.»

ارغوانی با اشاره به بخش‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و ورزشی در برنامه «باغ ملی» گفت: «ما در این برنامه به موضوعات متفاوت و جذاب می‌پردازیم و هر هفته به سراغ یکی از استان‌ها می‌رویم. اخبار روزانه به واسطه مهمانان و کار‌شناسان مربوطه برنامه مورد بررسی قرار گرفته می‌شود. تلاش می‌کنیم با بخش‌های متنوع نظر جوانان را جلب کنیم. رنگ و لعاب موسیقی برنامه هم متفاوت از دیگر برنامه هاست. موسیقی‌های محلی و فولکلور هم برای پخش در نظر گرفته‌ایم.»

او تاکید کرد: «پخش پشت صحنه کنسرت‌ها و کلیپ‌های جدید خوانندگان از دیگر بخش‌های متنوع برنامه است. تلاش داریم جنگ شبانه «باغ ملی» نظر همه اقشار را جلب کند، به همین دلیل بخش‌های متنوع در نظر گرفته شده است.»

 

57243

 

کد خبر 685291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =