ایران نوشت: مکانیک جوان که به خاطر دختر مورد علاقه‌اش، پسر جوانی را کشته بود، صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

در این جنایت که سحرگاه بیست و هفتم مهر سال 94 در باغ آذری تهران رخ داد پسر جوانی به نام «سعید» - 28 ساله – با ضربات  چاقو به قتل رسید و کارآگاهان در جریان تحقیقات دریافتند ضارب، پسر 28 ساله‌ای به نام «مهرداد» بوده است که بلافاصله  وی دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل اعتراف کرد.

متهم صبح دیروز از زندان به شعبه پنجم دادگاه کیفری انتقال یافت تا محاکمه شود.در این جلسه دادگاه که به ریاست قاضی «بابایی» و با حضور قاضی «تولیت» - مستشار دادگاه – برگزار شد، نماینده دادستان متن کیفرخواست علیه متهم را خواند و سپس اولیای دم (مادر و برادر مقتول) خواستار قصاص برای عامل جنایت شدند. آنگاه «مهرداد» در برابر قضات ایستاد تا به سؤالات پاسخ دهد.

سابقه کیفری داری؟
نه، هرگز.

شغلت چه بود؟
مکانیک یکی از نمایندگی‌های شرکت‌های خودروساز در تهران بودم.

چه اتفاقی افتاد که دست به چاقو شدی؟
برای دفاع از جانم از چاقویی که دست مقتول بود استفاده کردم.اما باورکنید به هیچ عنوان قصد کشتن او را نداشتم. اگر از خودم دفاع نمی‌کردم مقتول و دوستانش مرا می‌کشتند.

علت نزاع و درگیری چه بود؟
من در محل کارم با دختر جوانی به نام «فرشته» که منشی دفتر بود آشنا شدم و به نظرم دختر خوبی می‌آمد چند باری او را با موتورسیکلت به منزلش رساندم و بعد تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم.مدتی گذشت تا اینکه یک روز متوجه شدم فرشته سر کار نیامده و نگرانش شدم. او به من گفته بود که پسران محل مزاحمش می‌شوند.... با تلفن همراهش تماس گرفتم اما او پاسخی نداد. من هم در محله‌شان جلوی در خانه آنها رفتم اما هرچه زنگ زدم کسی در را باز نکرد.ولی پس از چند دقیقه پسران محله را دیدم که با قمه و چاقو به من حمله کردند... خودم هم شوکه شده بودم و نمی‌دانستم چرا آنها به من حمله کرده‌اند.

آیا فرشته هم تو را دوست داشت؟
نمی‌دانم . بعد از این ماجرا بود که فهمیدم فرشته اصلاً علاقه‌ای به من نداشته و قرار بوده با پسری که من او را کشتم ازدواج کند. گویا خود فرشته از آن جوان خواسته بود که همراه با دوستانش با من درگیر شوند.و...
چاقو را از کجا آورده بودی؟آن چاقو مال من نبود هنگام درگیری چاقو را از دست مقتول گرفتم. حتی کف دستم هم به خاطر همین موضوع بشدت زخمی شد.

چرا به آن محله رفتی؟
چون فرشته جواب مرا نمی‌داد نگرانش بودم، من هم برای دیدنش به محله آنها رفتم.
رابطه تو با فرشته در چه حد بود. آیا با هم رابطه پنهانی هم داشتید؟هرگز، حتی می‌خواستم با او ازدواج کنم. پس دلیلی نداشت رابطه‌ پنهانی داشته باشیم. من او را قلباً دوست داشتم.

چند نفر در درگیری شرکت داشتند؟
4 یا 5 نفر بودند.

بعد از اینکه چاقو را به سینه مقتول زدی کجا رفتی؟
آنقدر ترسیده بودم که پا به فرار گذاشتم اما چند روز بعد دستگیر شدم.پس از اظهارات متهم وپایان جلسه محاکمه، قضات وارد شور شدند تا دراین باره تصمیم بگیرند.

45302

کد خبر 685420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 16
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام US ۰۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
  10 2
  این وسط یک چیزی از نظر من خواننده با هم نمی خونه. این جوان چند بار اون دختر خانم رو با موتورسیکلت به خونه اش رسونده. بعد این آقا میگه فهمیدم اصلا به من علاقه ای نداشته و می خواسته با اون جوانی که کشته شده ازدواج کنه در ضمن هرگونه ارتباطی رو هم انکار می کنه مگه میشه دختری به کسی علاقمند نباشه اما چند بار سوار موتور آقا بشه و اجازه بده تا منزل یا محله شان ایشان رو ببره خوب یا این آقا یک چیزی رو پنهان می کنه یا اون دختر ببخشید خیلی آدم عوضی تشریف دارن که اینجور آدمها رو می اندازن به جون هم.
  • بی نام IR ۰۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
   18 0
   عزیزم اگر یه چرخ توی جامعه بزنی تعداد خیلی زیادی از این دخترای منفعت طلب و عوضی میبینی
  • سمیرا A1 ۰۶:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
   3 28
   ما دخترا با دوست پسرمون هر کاری بکنیم به خودمون مربوطه نه به دیگرون. گذشته‌ی ما حتی به شوهر آیندمون هم ربطی نداره.
  • بی نام IR ۰۶:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
   6 0
   و یا محتوای خبر بنا به دلایلی، کامل درج نمیشه
  • نوری A1 ۰۷:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
   14 0
   جای سوال نداره بعنوان وسیله حمل و نقل مجانی از ایشون استفاده کرده.
 • امیر A1 ۰۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
  16 0
  شما رو بخدا با آبرو و فرهنگ این مملکت بازی نکنین..همین گزارش و گزارش های دیگه از این دست رو با اسامی متفاوت درسایت های دیگه خوندم..چرا روی همه خلافکارها اسمهای ایرانی میذارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راست میگی چاپ کن مردم قضاوت کنن
 • بی نام A1 ۰۴:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
  14 0
  من که فکر نمی کنم عشق یک طرفه بوده باشد. دخترها در سالهای اخیر وارد عشق های چند ضلعی میشوند که پایانش معمولا خونین است
  • بی نام IR ۰۶:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
   9 0
   کاملا درست میگید شما
  • بی نام IR ۰۶:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
   12 0
   این چند ضلعی تعدادی داداشی هم در خودش میبینه
  • نوری A1 ۰۷:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
   12 0
   عشق مطرح نیست . دنبال مورد مناسبتر می گردند و تا پیدا نکرده اند مورد موجود را رها نمی کنند.
 • فرهاد IR ۰۵:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
  9 0
  چند باری او را با موتورسیکلت به منزلش رساندم
 • بی نام A1 ۰۵:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
  10 0
  باز هم خیانت یک دختر...مسئله اینجاست به بعضی از پسرها سلام هم میدی فکر می‌کنن طرف عاشقشه...
 • بی نام DE ۰۵:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
  4 0
  ماجرا کلا دروغه. طبق گفته خودش ایشون فقط تصمیم داشته باهاش ازدواج کنه و هرگونه رابطه ای رو انکار میکنه. تازه با خواست خود فرشته فرشته رو با موتور میبره به محله ای که نامزد غیرتی فرشته اونجا زندگی میکرده. برای چی اومدن بکشنش پس.
 • بی نام A1 ۰۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
  3 1
  بابا بی خیال خبر انلاین سه تا از پربیننده ترین اخبارت درباره قتل و عاشقیه حالمون خراب شد اول صبحی
 • محمدرضا IR ۰۶:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
  7 1
  بعد از این ماجرا بود که فهمیدم فرشته اصلاً علاقه‌ای به من نداشته و قرار بوده با پسری که من او را کشتم ازدواج کند. یه عده واقعا دوزاریشون کجه
 • محمدرضا IR ۰۶:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
  4 0
  بعد از این ماجرا بود که فهمیدم فرشته اصلاً علاقه‌ای به من نداشته و قرار بوده با پسری که من او را کشتم ازدواج کند. یه عده واقعا دوزاریشون کجه