ایلنا نوشت: سخنگوی جبهه پایداری گفت: تمام اسنادی که دولت با خارجی‌ها امضاء کرده مانند سند ۲۰۳۰، توتال، برجام و همه اسناد مهمی که با خارجی‌ها بسته است بسترساز نفوذ دشمن است و اکنون در حال پیگیری این موضوعات هستیم.

مجید متقی‌فر درباره فعالیت‌های جبهه‌پایداری بعد از انتخابات گفت: جبهه‌پایداری مانند گذشته خط تبیین و بصیرت افزایی را ادامه می‌دهد و با تکیه بر مبانی انقلابی و اسلامی و رهنمودهای رهبری، مطالبات مردم و رهبری و وعده‌هایی که به مردم داده شده را پیگیری می‌کند.

او ادامه داد: رییس‌جمهور و دولت باید بتوانند مشکل اشتغال را حل کنند و به آن عددی که در قانون تعیین شده برسانند و وعده‌هایی که داده‌اند راعملیاتی کنند.

سخنگوی جبهه پایداری تاکیدکرد: مشی پایداری روشنگری و نقد عالمانه به دور از غوغاگری بعد از انتخابات است و به زودی سفرهای استانی و جلسات نقد و بررسی برگزارخواهیم کرد.

او درباره موضع جبهه پایداری در بحث دولت در سایه، گفت: با دوستان هم‌گفتمان مشکلی نداریم و کلیت موضوع این است که نخواهیم گذاشت گفتمان انقلابی فراموش شود، دولت موظف است رسالت انقلابی داشته باشد. اگر نداشته باشد حتما مورد نقد جدی قرار خواهد گرفت.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه متاسفانه فاصله دولت از گفتمان انقلاب بسیار زیاد است، اظهارداشت: اسنادی که دولت امضا می‌کند نشان مي دهد که در مسیر انحرافی قرار دارد. تعهداتی برای نظام ایجاد می‌کنند که اگر هوشمندی نداشته باشیم مسیر انقلاب منحرف می‌شود، بنابراین رسالت خود می‌دانیم پیگیری کنیم.

او بیان کرد: بحث دولت در سایه و آتش به اختیار هم بر محور همین موضوع می‌گردد و اگر دولت دوازدهم مانند دولت یازدهم به وعده‌ها عمل نکند و رویکرد انقلابی نداشته باشد مورد نقد جدی قرار می‌گیرد.

سخنگوی جبهه پایداری در مورد پیشنهاد آتش‌بس سیاسی‌ گفت: سخن رهبری برای ما مهم است و از جای دیگر خط نمی‌گیریم؛ البته نه اینکه آتش به اختیار به‌معنی بلوا باشد.

متقی‌فر با بیان اینکه باید دلسوز مردم و انقلاب باشیم نه اینکه فقط پای مرقد امام گل ببریم، گفت: باید خط و اندیشه امام را پاس بداریم و نمی توانیم امام را نفی کنیم. جبهه پایداری حرفی به جز حرف انقلاب و امام ندارد و هدفش پیاده‌سازی منویات امام و رهبری و مر قانون است.

سخنگوی جبهه‌پایداری، افزود: در آینده با بزرگان اصولگرا دیدار خواهیم داشت و از ظرفیت نیروهای انقلاب استفاده خواهیم کرد و خط و مشی ما با گذشته تفاوتی ندارد و کار سیاسی صرف انجام نمی‌دهیم بلکه کار انقلابی هم انجام می‌گیرد.

او در مورد پیوستن به جمنا گفت: عضو جبهه مردمی نیستيم؛ دوستان خوبی در آن مجموعه فعالیت می‌کنند اما برداشت‌هایمان متفاوت است. دعا می‌کنیم موفق شوند. بحث پیوستن به جمنا هم اکنون در جبهه پایداری مطرح نیست. اکنون همه مشغول برنامه‌ریزی‌های دیگر هستند. مواضع پایداری در موضوعات مختلف روشن است.

27219

کد خبر 687192

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۶:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
  8 0
  مردم اگر شما را می خواستند و قبولتون داشتند بهتون رای میدادند چرا دست از سر مردم ور نمی دارید؟
 • بی نام A1 ۰۶:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
  6 0
  بنده خداها توهم شدید دارند.
 • بی نام A1 ۰۶:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
  7 0
  به عقب بر نمی گردیم ،هرگز،اختلاس و غارت بیت المال را فراموش نمی کنیم،هرگز، تحریم ها را از یاد نمی بریم،هرگز،مال ملت خوردن نداره،هرگز.
 • بی نام A1 ۰۶:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
  7 0
  پس نظر و فکر اکثریت جامعه که به آقای روحانی را ی دادند چه میشود ؟
 • بي نام ۰۷:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
  6 0
  خلاصه بيكار نيستن حضور فعالي دارن
 • بی نام A1 ۰۷:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
  12 0
  هیچکس به اندازه امام ره مرتجعین و خشکه مقدس های مذهبی را نمی شناخت،"اینان با تزویر شان از درون محتوای انقلاب و اسلام را نابود می کنند.اینها با قیا فه ای حق به جانب و طرفدار دین و ولایت همه را بی دین معرفی می کنند،باید از شر اینها به خدا پناه ببریم" صحیفه امام،جلد 21،صفحه 87