۵ مصدوم در تصادف پراید با پایه‌های فلزی پل در بزرگراه بسیج/عکس

تسنیم نوشت: تصادف پراید با پایه‌های فلزی پل منجر به مصدومیت پنج سرنشین آن شد.

حدود ساعت یک بامداد امروز برخورد یک خودروی پراید با پایه‌های فلزی پل در بزرگراه بسیج، زیر پل برادران اسماعیلی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 60 و گروه امداد و نجات 11 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

ابراهیم آقائی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه گفت: یک دستگاه خودروی سواری پراید با پنج سرنشین حین حرکت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه بسیج به علت نامعلومی به شدت با پایه‌های فلزی پل روگذر خیابان تختی برخورد کرده بود.

وی ادامه داد: بر اثر این حادثه، راننده سواری در داخل خودرو گرفتار و بقیه سرنشینان نیز دچار آسیب‌دیدگی شدند که نیروهای آتش‌نشانی به سرعت پس از قرار دادن علائم هشداردهنده در اطراف صحنه تصادف و قطع جریان برق خودرو، اقدام به عملیات رهاسازی کردند.

آقائی درباره چهار سرنشین خودرو پیش از حضور امدادگران از داخل این وسیله نقلیه خارج شده بودند، ادامه داد: آتش‌نشانان با احتیاط کامل و در حضور عوامل اورژانس با به‌کارگیری تجهیزات هیدرولیکی قسمتی از بدنه خودرو سواری را برش دادند، راننده خودرو را از داخل اتاقک به بیرون منتقل کرده و جهت اعزام به بیمارستان تحویل امدادگران اورژانس دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور در دست بررسی است.

 

47238

کد خبر 687424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =