۰ نفر
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: جوان 21 ساله اهل شهرستان نهاوند بنابر دلایل نامعلومی اقدام به خودسوزی کرد/ این جوان که دچار 72 درصد سوختگی شده هم اینک در بیمارستان بعثت همدان تحت مداوا است.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ جعفر شاهرخی، طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: بامداد چهارشنبه 28 تیرماه جوان 21 ساله نهاوندی که به وسیله بنزین دچار سوختگی شدید شده بود را به بیمارستان علیمرادیان نهاوند منتقل کردند.

وی اظهار داشت: شدت جراحت وارده به این جوان تا حدی بود که به بخش سوانح سوختگی بیمارستان بعثت شهر همدان منتقل شده و تحت درمان است.

شاهرخی ادامه داد: این جوان 21 ساله، دچار 72 درصد سوختگی شده که شامل درجه 3 و 2 عمقی است و در حال حاضر هوشیار بوده و تنها صورت و بخشی از تنه فرد مصدوم سالم است.

وی با اعلام اینکه سوختگی‌های شدید و با درصد بالا برای ادامه درمان در یک مرکز مجهز به تهران اعزام می‌شوند، گفت: معمولا این‌گونه موارد به علت نبود BIcu در بیمارستان و سوختگی بالا در صورت نیاز بعد از هماهنگی با ستاد هدایت دانشگاه به مراکز و بیمارستان‌های سوانح سوختگی مثل بیمارستان شهید مطهری تهران اعزام می‌شوند.

لازم به ذکر است بنابر اعلام مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، بیمارستان سوانح سوختگی همدان به زودی با حضور وزیر بهداشت در همدان افتتاح می‌شود به طوریکه این بیمارستان از بزرگترین و مجهزترین مراکز درمانی و بهداشتی در غرب کشور است که در شرایط سوختگی بالا اعزام به تهران را به حدقل می‌رساند.

 

48

 

کد خبر 688581

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =