تولید اولین «شامپوهای خاویاری» در لرستان

قایم مقام شرکت دانش بنیان داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر از تولید اولین «شامپوهای خاویاری» کشور در این واحد خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،دکتر مونا جهانگیر گفت: این شرکت اولین تولیدکننده «شامپو و شامپو نرم کننده خاویار» در ایران است و با توجه به وجود اسیدهای چرب امگا 3 ، 6 و 9 در این فرآورده،محصولات خاویاری دارای خواص نرم کنندگی ، ضدریزش مو و تقویت موهای رنگ شده و آسیب دیده هستند.
وی افزود: با توجه به افزایش عوارض محصولات شیمیایی، پاسخگویی به تنوع سلیقه های مصرف کنندگان وهمچنین تلاش برای کاهش «هزینه‌های درمانی» خانواده‌ها در حوزه پوست و مو، این شرکت دانش بنیان اقدام به تولید «محصولات خاویاری» نموده است .
وی ادامه داد: خاویار حاوی درصد بالایی از پروتین است که می توان از شامپوهای آن به عنوان
« تقویت کننده و نرم کننده» استفاده کرد.
قایم مقام شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر اظهار کرد: با توجه به« نقش خاص تغذیه کنندگی خاویار» برای پوست ، پیاز مو و ...این شرکت دانش بنیان تولید محصولات خاویاری با برند «پرونایس» را در دستور کار خود قرار داده است.
دکتر جهانگیر گفت: ترمیم موهای آسیب دیده با حفظ رطوبت طبیعی، حفظ رنگ طبیعی مو، مرطوب سازی و آبرسانی عمیق، شادابی پوست ومو، تغذیه مناسب پوست و مو، ضد موخوره بودن ، صافی و فرم دهندگی، رویش مجدد مو، ضد ریزش مو و ...از مهمترین ویژگی های محصولات خاویاری پوست و موست.
وی اضافه کرد: شرکت داروسازی دکتر جهانگیر برهمین اساس استفاده از این ماده را در تولید محصولات خود، عملیاتی نموده است.
قایم مقام شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر همچنین با اشاره به تولید اولین « شامپوی نرم کننده خاویار» در این شرکت ادامه داد: نرم کننده موی سر خاویارپرونایس برای انواع موهای معمولی، خشک و رنگ شده، مناسب است.
دکتر جهانگیر گفت: این محصول غنی شده از پروتئین خاویار، امگا 3، 6 و 9 و خنثي كننده الكتريسيته ساكن موهاست و باعث تأمین و حفظ رطوبت موها می گردد.
وی افزود: موی سر بر اثر عواملی نظیر ژنتیک، تغذیه نامناسب، کمبود رطوبت و چربی، آلودگی های محیطی، اشعه ماوراء بنفش، استفاده از رنگ مو ها و ترکیبات دکلره و هم چنین آسیب های فیزیکی مانند استفاده طولانی مدت از اتو و سشوار، بسیار خشک، شکننده و وزدار می شود.
وی ادامه داد: نرم کننده موی سر پرونایس حاوی عصاره خاویار با درصد خلوص بسیار بالا به همراه سایر مواد آنتی الکتـرواستـاتیک، علاوه بر افزایش حالت پذیری موها و تداوم رنگ موها به مدت طولانی، باعث محافظت و تقویت ساقه مو می گردد.
قایم مقام شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر اظهار کرد:همچنین این شرکت قیمت گذاری این محصولات را علیرغم تصور عمومی در مورد این محصول ، متناسب با قدرت خرید جامعه انجام داده است.
دکتر جهانگیر ضمن تاکید بر انجام تحقیقات گسترده در زمینه خاویار یادآور شد: علاوه بر توسعه نوآوری در این واحد تولیدی ، تکیه بر تولیدات دانش بنیان، بهره گیری از نیروهای جوان و نخبه در کنار توجه به ظرفیت ها و مزیت های بومی از مهمترین علل موفقیت و رزوآمدی این مجموعه است.

 

48

کد خبر 692236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =