نماینده مردم دماوند و فیروزکوه گفت:ریشه کل اقتصاد کشور به نفت بر می گردد و تا زمانی که نتوانیم این صنعت را به خوبی و با سیاست های درست و آینده نگرانه توسعه دهیم، وضعیت اقتصادی نیز بهبود نخواهد یافت.

قاسم میرزایی نیکو با اشاره به عملکرد مثبت زنگنه در وزارت نفت بر لزوم تداوم حضور ایشان در کابینه دولت دوازدهم تاکید کرد.

وی با بیان اینکه زنگنه یکی از افراد بسیار  با صلاحیت در سطح وزرا است که توانسته اهداف تعیین شده را تحقق بخشد، افزود: البته ایشان با چالش‌ها  و مشکلات زیادی مواجه بوده که امیدواریم  در دولت آینده رفع شود.

میرزایی نیکو تصریح کرد: ما برای توسعه صنعت نفت نیاز به 200 میلیارد دلار سرمایه گذاری داریم که قطعا بدون حضور شرکت های خارجی و تنها با حضور سرمایه گذاران داخلی امکانپذیر نیست ضمن اینکه رقم 5 میلیارد دلار سرمایه گذاری از سوی توتال راه به جایی نمی برد.

وی خاطرنشان کرد: ریشه کل اقتصاد کشور به نفت بر می گردد و تا زمانی که نتوانیم این صنعت را به خوبی و با سیاست های درست و آینده نگرانه توسعه دهیم، وضعیت اقتصادی نیز بهبود نخواهد یافت.

این عضو فراکسیون امید یادآور شد: البته با افاضات بی در و پیکر و انتقادات بی پایه ای که به آقای زنگنه می‌شود قطع و یقین نگرانی دارند و ممکن است خسته شده باشند اما باید از ایشان بخواهیم که حضور در وزارت نفت را ادامه دهند و اهداف تعیین شده این وزارت خانه را محقق کنند.

میرزایی بیان کرد: اکثریت نمایندگان مجلس در تدوام حضور زنگنه اتفاق نظر دارند که نمونه آن را نیز در سوال اخیر از ایشان شاهد بودیم که پاسخ ایشان، رضایت مجلس را به همراه داشت.

 

3535

کد خبر 692418

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • بی نام IR ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
  3
  اقای زنگنه تسلیم نشوید .اینان منافعشان را از دست داده اند که این چنین شما را تخریب میکنند .به خاطر مردم تسلیمشان نشوید
 • بی نام A1 ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
  1
  آقای زنگنه وزارت نفت به اندیشه و تجربه ی کاری زیاد و پاکدستی نیاز دارد که الحمد لله همه را شما دارید نگران تخریب مزدو ران پول دوست و قدرت طلب نبا شید درود بر شما
 • بی نام A1 ۰۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
  1
  ایشان برای قرار دادی های نفت کاری نکرده متاسفانه