مهندس فتاح در ادامه بازدید های استانی، طی سفری دو روزه به استان چهارمحال و بختیاری سفر می کند تا علاوه بر دیدار با مسئولان استانی با حضور در خانه تعدادی از مددجویان از وضعیت خدمات دهی به آنها مطلع شود.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین به نقل از روابط عمومی کمیته  امداد  امام خمینی استان ، مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در آغاز سفر به استان چهارمحال و بختیاری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد دیدار خواهند نمود و پس از آن قاسم سلیمانی استاندار استان پذیرای رئیس کمیته امداد خواهند بود.

حرکت به سمت دو شهرستان فارسان و کوهرنگ و ملاقات با امام جمعه و فرماندار و دیدار با پرسنل شهرستان ها از دیگر برنامه های مهندس فتاح در استان خواهد بود و برای تکریم و بررسی مشکلات اقتصادی و فرهنگی از خانواده های مددجویان در روز سه شنبه سرکشی و بازدیدخواهند کرد.

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ادامه سفر رئیس کمیته امداد در روز دوم ( چهارشنبه ۱۱ مرداد ) با نشست های تخصصی و برگزاری جلسات با شورای معاونین و مدیران شهرستان های استان، کارشناسان و کارکنان طرح کرام ایتام و جلسه با مددکاران ادامه خواهد داشت.

سفر مهندس سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد با جلسه کارشناسان امور خیرین و نیروهای جمع آوری صدقات پایان می پذیرد.

شایسته ذکر است؛ رئیس کمیته امداد در دور اول سفرهای استانی مورخ ۱۳ آبان ۱۳۹۴ به بام ایران استان چهارمحال و بختیاری سفر نموده اند.

46

کد خبر 692446

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =