انتخاب نوشت: فعال سیاسی اصولگرا گفت: فرقه احمدی نژاد روز به روز رادیکال تر می شود.

ناصر ایمانی فعال سیاسی اصولگرا ضمن انتقاد از تفکرات تیم احمدی نژاد، آن ها را «فرقه‌ای» خواند که ادعای ارتباطات ماورایی دارند.

وی اظهار داشت: تیم احمدی‌‌نژاد دارای افکار خاص و ویژه‌ای هستند، از این رو، این جریان و تیم را می توان فرقه خواند. اینها ادعا دارند که ارتباطات ماوراء الطبیعه دارند و نیازی به استفاده از ابزارهای عقلایی و بشری که شارع مقدس برای انجام احکام الهی تعیین کرده، ندارند.

این تحلیلگر اصولگرا اضافه کرد: فرقه احمدی نژاد مدعی ارتباط با مقام معصوم و گرفتن دستورات از آنجا هستند. اخبار متعددی در آن سال ها وجود داشت، افرادی می گفتند که اقای احمدی نژاد در مورد خودش و تیمش بحث ارتباط با معصوم و گرفتن دستورات از ائمه را مطرح کرده بود. 

وی با اشاره به اتفاقات اخیر و سخنان نزدیکان احمدی نژاد اظهار داشت: این فرقه هرچه جلوتر می رویم، رادیکال تر می شود. صحبتهای مشایی هم در همین راستا است. هم بقایی، هم مشایی و هم احمدی نژاد دارند مطالبی را در روز طرح می کنند که در نهایت به رادیکالیزم بیشتر انها منجر می شود.

این تحلیلگر اصولگرا اضافه کرد: رادیکالیزم تیم احمدی نژاد قابل پیش بینی بود. از دور دوم ریاست جمهوری ایشان، جریان اصولگرا به این حلقه، جریان انحرافی فکری می گفت. اینها پس از انتخابات سال 96، دوباره فعالیت خود را شروع کردند. فکر میکنم حرف های تندتری از این طایفه در آینده بشنویم. با این حال، معتقدم این سرنوشت کسانی است که مسیر خودشان را از مسیر انقلاب و ملت جدا میکنند و اسیر رادیکالیسم خواهند شد.

29216

کد خبر 692511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • روتبی RO ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
  18
  رتب خورده منع رتب کی کند .
  • بی نام IR ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
   7
   امان از بیسوادی .مجید جان رطب درسته نه رتب
 • بی نام RO ۱۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
  15
  تا دیروز اطاعت ازش واجب بود و شعیب صالح بود حالا شد فرقه؟
 • بی نام RO ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
  12
  اینارو که کسانی ۸ سال قبل میگفتند شما چه نوع فعال سیاسی هستید ۸ سال از مردم عقبید
 • خدیو RO ۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
  10
  یعنی ایران ۳۹ ساله رادیکالیزه شده .