نجات مرد میانسال راننده پژو از زیر تریلر

ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از تصادف میان سه‌دستگاه خودروی سواری در جاده قدیم کرج خبرداد.

سید جلال ملکی دراین‌باره گفت: وقوع یک مورد حادثه رانندگی در ساعت 16:31 امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج، سه‌راهی شهریار اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشاهده شد زمانی‌که یک دستگاه سواری پرشیا پشت یک تریلر در ترافیک متوقف بوده، ناگهان یک دستگاه نیسان با سرعت به سواری پرشیا کوبیده و سبب شده نیمی از خودرو به زیر تریلر برود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه راننده میانسال پرشیا در وضعیت خطرناکی درون کابین محبوس شده بود، اظهارکرد: آتش نشانان همزمان با ایمن‌سازی محل اقدام به برش کابین خودرو کرده و راننده در حالی که زنده اما شدیدا دچار آسیب‌دیدگی شده بود، برای انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس تحویل دادند.

ملکی اضافه‌کرد: آتش نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت 17:21 به عملیات خود خاتمه داده و محل را برای روانسازی ترافیک و همچنین یافتن علت حادثه در اختیار عوامل راهور قرار دادند.

47234

 

کد خبر 692585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =