۰ نفر
۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

ایرنا نوشت: قایم مقام مجمع نیروهای خط امام (ره) گفت: رفاقتی به آقای روحانی عرض می کنم که کابینه اش را بر اساس مطالبات مردم بچیند. 24 میلیون نفری که به او رای دادند خواسته هایی مشخص و روشن دارند.

هادی غفاری گفت: دولت دوازدهم با دو دسته چالش رو برو است. در داخل چالش اصلی دولت مشکلات اقتصادی است. این مساله هم فقط به روحانی و کابینه اش برنمی گردد بلکه ریشه در ساختار اقتصاد کشور دارد.

وی اظهار داشت: چالش دولت کارآمدی آن است. روحانی نباید با کسی تعارف داشته باشد یا دیگران را طلبکار کند چه آنهایی که در ستاد رقیب وی بودند و الان سهم می خواهند چه اصلاح طلبان. فهرستی که از حاضران در کابینه دوازدهم به گوش می رسد و بخشی از دولت را به اصلاح طلبان و قسمتی دیگر را به اصولگرایان واگذار شده نشانه خوبی نیست. دولت شرکت سهامی نیست که گروه های مختلف در آن سهام داشته باشند و رییس جمهور هم رییس آن باشد.

غفاری گفت: رفاقتی به آقای روحانی عرض می کنم که کابینه اش را بر اساس مطالبات مردم بچیند. 24 میلیون نفری که به او رای دادند خواسته هایی مشخص و روشن دارند. ایشان مسوول اجرای قانون اساسی است و به قرآن کریم قسم خورده که نه خود آن را نقض کند نه این اجازه را به کسی دهد. حقوق اساسی مردم باید محترم شمرده شود.
وی تاکید کرد: به عنوان یک طلبه می گویم که فقه شیعه برای حقوق افراد اهمیت بسیاری قایل است. خود من حاضرم برای این انقلاب و نظام جان بدهم به شرطی که حقوق افراد در آن محترم باشد. ایشان یادش باشد که در ایام انتخابات چه قول هایی را در این باره به مردم داد.

27212

 

کد خبر 692791

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =