۰ نفر
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۱
تقدیر از محیط‌بانان نمونه لرستانی در قم

رحمان بازگیر و حسین خزایی بعنوان محیط بان نمونه استان لرستان انتخاب و در مراسم گرامیداشت مقام محیط بان و تجلیل از محیط بانان نمونه کشور که با حضور معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان حفاظت محیط زیست در قم برگزار شد، از آنان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،مراسم گرامیداشت مقام محیط بان و تقدیر از محیط‌بانان برتر کشور با حضور معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست، صادقی استاندار قم و جمعی از مسئولان و مدیران ستادی و استانی سازمان محیط‌زیست‌کشور در سالن اجتماعات مجتمع اداری آستانه حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.

در این مراسم معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست با بیان شمه ای از فعالیتهای سازمان حفاظت محیط زیست در دولت تدبیر امید بر نقش محیط بانان در انجام این فعالیتها تاکید نمودند.

ابتکار با تقدیر از تلاش برای برگزاری این مراسم گفت:در این مدت کارهای خوبی در خدمت به محیط بانان انجام شده است و در بسیاری از استان ها شاهد تحولات خوبی در محیط بانی بوده ایم.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشورعنوان کرد: محیط بانان با تلاش و ایثار و کسب دانایی و پیشرفت های جدی در توان افزایی توانستند از ابزار نوین در ارتباطات و جمع آوری اطلاعات و پایش هوشمند در بسیاری از استان ها بهره بگیرند که خود در تحولات اخیر کارساز بوده است.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره محیط بانان شهید بیان کرد:افرادی که تا پای جان از عرصه ها و حریم طبیعت که خلقت خداست صیانت می کنند شهید هستند این افراد با انجام وظیفه خود کاری خدایی انجام می دهند.

در پایان مراسم تجلیل از محیط بانان نمونه سراسر کشور، از آقایان رحمان بازگیر و حسین خزایی نیز بعنوان محیط بانان نمونه استان لرستان تقدیر بعمل آمد.

 

48

کد خبر 693054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =