۰ نفر
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵

میزان نوشت: سرهنگ مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با اشاره به پخش کلیپی از درگیری مامور پلیس با فردی ساعت ۶ عصر روز سه شنبه ۱۰ مردادماه در خیابان ساری، گفت: مرد چاقو به دست "نیما " از اراذل و اوباش معروف و محکوم به زندان بوده که چندی پیش پس از اخذ مرخصی درمان از زندان قائم شهر متواری و تحت تعقیب مقامات قضائی و انتظامی بوده است.

سرهنگ مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با اشاره به پخش کلیپی از درگیری مامور پلیس با فردی ساعت ۶ عصر روز سه شنبه ۱۰ مردادماه در خیابان ساری، گفت: مرد چاقو به دست نیما از اراذل و اوباش معروف و محکوم به زندان بوده که چندی پیش پس از اخذ مرخصی درمان از زندان قائم شهر متواری و تحت تعقیب مقامات قضائی و انتظامی بوده است.

وی ادامه داد: در روز حادثه مامور پلیس حین انجام وظیفه به یک دستگاه خودرو سواری با سه سرنشین شامل دو مرد و یک زن مظنون شده و حین بررسی موضوع با این شرور تحت تعقیب مواجه می‌شود.

سرهنگ مرادی با اشاره به دستگیری یک زن و یک مرد از سرنشینان این خودرو توسط پلیس، گفت: نیما -ن یکی دیگر از سرنشینان خودرو که خود را به صورت اتفاقی در محاصره پلیس گرفتار دید با تهدید چاقو ضمن در اختیار گرفتن راکب یک دستگاه موتور سیکلت برای فراری دادنش با مامور پلیس درگیر می‌شود.

سرهنگ مرادی افزود: مامور پلیس با توجه به حضور جمع کثیری از مردم و ایجاد راهبندان برای حفظ جان مردم با اخطار و تیراندازی هوایی این فرد شرور را به تسلیم شدن وا می‌دارد که متهم بدون توجه به اخطار پلیس با کمک راکب موتور سیکلت اقدام به فرار می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی پلیس از شناسایی مخفیگاه این متهم و دستگیری وی در کمتر از ۱۲ ساعت در یکی از شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: این فرد شرور پس از تحویل به مرجع قصائی روانه زندان شد.

47238

کد خبر 693659

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =