سردار رحیمی: مردم مداری محور فعالیت های پلیس پایتخت است

ایرنا نوشت: فرمانده جدید انتظامی تهران بزرگ از مردم مداری و ارتقای حس امنیت به عنوان دو برنامه اصلی خود برای انجام ماموریت ها و وظایف پلیس پایتخت نام برد.

سردار حسین رحیمی فرمانده روز چهارشنبه در آئین معارفه فرماندهان پیشین و جدید انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس پایتخت در دوره جدید مردمداری و جامعه مداری را در دستور کار قرار داده و تمام تلاش خود را برای ارتقا احساس امنیت، رعایت حقوق شهروندی و ارائه چهره ای خدمت گذار برای مردم به کار خواهیم بست. 

وی با تقدیر از عملکرد شایسته سردار ساجدی نیا در تهران بزرگ گفت: با توکل به خداوند متعال و استفاده از تجربیات گذشته تمام تلاش خود را برای گام برداشتن در مسیر ارزشمند فرماندهان قبلی پلیس پایتخت انجام خواهم داد.

سردار رحیمی با بیان اینکه برنامه محوری مبنای فعالیت ها در دوره جدید مدیریت پلیس تهران بزرگ است، اعتماد مردم به پلیس را بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی دانست.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه اصلی ترین و مهمترین برنامه ما اجرای فرامین فرماندهی معظم کل قوا است تصریح کرد: مهمترین مصداق آن نیز ایجاد امنیت در لایه های مختلف جامعه است.

وی گفت: تعامل، وحدت و همدلی را سرلوحه کار و همکاری ویژه ای با شورای تامین استان، قرارگاه ثارالله، سپاه، بسیج، شورای شهر تهران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را دنبال می کنیم.

 مدیریت جهادی اساس برنامه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در دوره جدید است

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه آموزش با نگرش به توانمندسازی و ارتقا و حرفه ای سازی پلیس را دنبال می کنیم، گفت: دستگیری مجرمان جرائم خشن، آموزش همگانی به شهروندان در این خصوص و بهره گیری از توان رسانه ها برای برقراری با تمام لایه های جامعه از دیگر برنامه های من برای آینده است.

در حوزه انضباط شهری و ترافیکی تمام تلاشمان را برای اجرای قانون خواهیم کرد.

 فرمانده ناجا با صدور حکمی سردار حسین رحیمی را به عنوان فرمانده جدید پلیس تهران بزرگ منصوب و معرفی کرد.

آیین تودیع سردار حسین ساجدی نیا و معارفه سردار حسین رحیمی روسای پیشین و جدید پلیس پایتخت امروز با حضورحجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا، سیدحسین هاشمی استاندار تهران و فرماندهان و فرمانداران تهران برگزار شد.

47238

کد خبر 695587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =