تعطیلی پنج شنبه ها پیوست اقتصادی، زیست محیطی و علمی دارد

رئیس شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: تعطیلی پنج شنبه ها پیوست اقتصادی، زیست محیطی و علمی دارد و امید است که این مهم در دولت دوازدهم از سوی هیئت وزیران مورد پیگیری قرار گیرد.

به گزارش خبر آنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد دادگو با بیان اینکه متاسفانه تعطیلی پنج شنبه ها به مطالبه ای فراموش شده تبدیل شده است، گفت: این در حالی است که تعطیلات پایان هفته ها در غرب چندین دهه قدمت دارد و مردم از مواهب در کنار خانواده بودن بهره لازم را می برند و رشد اقتصادی نیز بسیار بالا است.
وی با بیان اینکه اضافه شدن یک روز به تعطیلات پایان هفته برابر با کاهش چشمگیر هزینه های جاری و کالاهای مصرفی است و به تقویت بخش خصوصی و اقتصاد سبز نیز کمک شایانی می کند، اذعان داشت: این موارد از مصادیق «اقتصاد مقاومتی» به شمار می رود و آنطور که آمار و ارقام نشان می دهد بهره وری ادارات و شهرداریها در روز پنج شنبه به پایین ترین سطح ممکن می رسد.
این مسئول شهری در بخش دیگری از سخنانش افزود: کرج و تهران به واسطه نزدیکی و تاثیرگذاری ویژه تحولات پایتخت بر مرکز البرز، بایستی در طرح تعطیلی نهادها در روزهای پنجشنبه نیز یکسان دیده می شدند اما برغم سرریز شدن بسیاری از مشکلات و بحران های تهران به شهرمان اما ظاهراً قرار نیست که سکه همسایگی روی مثبتی هم داشته باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر کرج در پایان اظهار کرد: تعطیلی ادارات و شهرداری های البرز در روزهای پنجشنبه از مصادیق «اقتصاد مقاومتی» است و از دولت انتظار می رود که در این زمینه تصمیم گیری لازم را به عمل آورد.

46

کد خبر 695817

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =