چهارمین دوره مسابقات ملّی مهندسی سازه و بتن در محمودآباد برگزار خواهد شد

چهارمین دوره مسابقات ملّی مهندسی سازه و دومین دوره همایش و مسابقات ملّی بتن در شهریور ماه امسال به میزبانی شهر محمودآباد برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین از محموداباد،احسان شعبانزاده رئیس موسسه آموزش عالی خزر محمودآباد در مصاحبه با خبرنگار ما در محمودآباد گفت: این دوره از رقابت ها هرساله با شرکت تیم های مختلفی ازسراسر دانشگاهای کشور و باحضور اساتید و مدرسین خبره کشور در زمینه ی تکنولوژی نوین بتن از تاریخ 20 لغایت 22 شهریور ماه سالجاری به میزبانی مجتمع آموزشی و ورزشی نفت محمودآباد برگزار خواهد شد.

وی در تشریح ساز و کار این دوره از مسابقات گفت: در این دوره از مسابقات شرکت گنندگان مجاز هستند با استفاده از متریال ماکارونی و چسب ، سازه هایی بسازند که بتواند نیرویی چندین برابر وزن خود را تحمل کنند.

وی افزود : این مسابقات در دو رشته مهندسی سازه و بتن و پنج گرایش: راندمانی ، سنگین دهانه 45 سانتی متری ، سازه فشاری ، زیبایی ، بتن سبک با مشارکت بیش از 80 تیم از دانشگاه های مختلف سراسر کشور برگزار خواهد شد.

احسان شعبانزاده مهم ترین اهداف برگزاری این دوره از مسابقات را ایجاد پیوند و ارتباط بین صنعت و دانشگاه و ترویج و آموزش کار گروهی در بین دانشجویان عنوان کرد و افزود : آشنایی دانشجویان با سازه های فضایی ، تحلیل سازه های پل و کار با نرم افزارهایی SAP از دیگر اهدافی است که در برگزاری این مسابقات ملی دنبال می کنیم.

46

کد خبر 695858

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =