تاوان عبور از خط قرمز‌های شبکه خبری مشهور

شبکه خبری سی‌ان‌ان رسما به همکاری با جفری لرد مفسر خبر هوادار ترامپ خاتمه داد. دلیل اخراج او توییت کردن «سلام نازی» است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سخنگوی شبکه خبری سی‌ان‌ان با اعلام خبر قطع همکاری این شبکه با جفری لرد، گفت: «سلام نازی قابل دفاع نیست.»

جفری لرد پنجشنبه در توییتر به رییس‌ گروه مراقبت رسانه‌ای چپ‌گرای «رسانه برای آمریکا مهم است» سلام نازی داده بود. لرد از زمان پیوستن به سی‌ان‌ان، برای حملاتش به گروه «رسانه برای آمریکا مهم است» مورد انتقاد قرار گرفته بود. لرد این گروه را متهم به نقض آزادی بیان می‌کند.

او پنجشنبه ۱۹مرداد در یادداشتی درباره این گروه نوشته بود: «آن‌ها افراد متعصب مخالف آزادی بیان به شیوه فاشیست‌ها هستند که هدفشان خفه کردن صداهایی است که دوست ندارند.»

آنجلو کاروسون رییس «رسانه برای آمریکا مهم است»‌ در پاسخ، یادداشت لرد را «مزخرف و سرشار از دروغ» توصیف کرده بود. لرد نیز پیش از «سلام نازی» در پاسخ به او در توییتر نوشته بود: «کاروسون ناراحت است. من خوشحالم که او ناراحت است. از آن بیشتر خوشحالم که او روح فاشیست خود را به شکل قابل چاپ عرضه کرده است.»

جفری لرد از ماه اوت سال ۲۰۱۵ به شبکه سی‌ان‌ان پیوسته بود. شبکه سی‌ان‌ان مدعی است که به غیر از لرد ده‌ها کارشناس هوادار ترامپ در این شبکه مشغول به کار هستند.

منبع: هالیوودریپورتر/ ۱۰ اوت

58241

 

کد خبر 696023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =