در موافقت با وزیری که چراغ‌قوه به دست دنبال مشتری بود

نماینده لنگرود گفت:«آقای زنگنه هم باید تولید را اصلاح می کرد و هم باید چراغ قوه بر می داشت تا در بازارهای جهانی به دنبال مشتری باشد.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهرداد لاهوتی، نماینده لنگرود در دفاع از وزیر پیشنهادی نفت توضیحاتی مطرح کرد که در ادامه آمده است: 

* در مورد باشگاه نفت فرمودید ولی آقای زنگنه به هیچ وجه خودشان نمی خواهند در این باشگاه سمتی داشته باشد. من از خودآقای زنگنه شنیدم که باشگاه نفت را واگذار کنیم. امروز باشگاه داری کار دشواری است.

* در بازار نفت وضعیت بحرانی داشتیم. آقای زنگنه هم باید تولید را اصلاح می کرد و باید هم چراغ قوه بر می‌داشت در بازارهای جهانی به دنبال مشتری باشد. مشتری های از دست داده در بازار را باید پیدا می کرد. 

*در پارس جنوبی همیشه ما حسرت کمتر برداشت کردن از قطری‌ها را داشتیم اما امروز یکی از افتخارات کارنامه آقای روحانی برداشت بیشتر از قطر است. 

*مگر 220 نماینده نامه امضا نکردند و از زنگنه تشکر نکردند؟

*زحمات دکتر زنگنه این را امکان پذیر کرد. گاز رسانی به سیستان و بلوچستان جزو آرزوها بود. در بحث گاز امروز سیستان و بلوچستان هم به شبکه پیوسته، در پتروشیمی از 26 میلیون تن به 50 میلیون تن تولید رسیده ایم.

*با تلاش ایشان در حال رسیدن به خودکفایی هستیم. 

* در توتال انواع حرف ‌ها زده شد اما این ما بودیم که دولت را موظف کردیم 65 میلیارد دلار سرمایه تأمین کند ایشان 5 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی آورد.

 

3939

 

 

کد خبر 698917

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =