فدراسیون فوتبال ایران در پی اظهارت حسین شمس مبنی بر جدایی تیم ملی فوتسال ایران از کمیته فوتسال اطلاعیه‌ای را صادر کرد.


در این اطلاعیه آمده است: کلیه کمیته هایی که به نوعی تیم های ملی به آنها ارتباط پیدا می کند جهت برنامه های فنی خود اعم از بازی‌های دوستانه و یا دعوت شدن جهت شرکت در تورنمنت های بین المللی و مواردی از این دست تمام تقاضاهای خود را به کمیته تیم های ملی ارائه می دهند تا پس از تصویب در این کمیته به مورد اجرا درآیند. به همین خاطر در مورد فوتسال هم هیچ استثنایی وجود نداشته و تیم ملی فوتسال هم کمافی السابق فعالیت های خود را همچون گذشته زیر نظر کمیته فوتسال پیگیری خواهد کرد و برنامه های این تیم از کانال کمیته تیم های ملی طبق روال گذشته تصویب خواهد شد.

همچنین در خصوص انتخاب سرپرست تیم ملی فوتسال، به اطلاع می رساند انتخاب سرپرست تیم ملی فوتسال، همچون سایر تیم های ملی براساس معرفی کمیته مربوطه بوده که در صورت لزوم پس از بررسی در کمیته تیم های ملی فدراسیون فوتبال انتخاب خواهد شد. البته لازم به ذکر است در خصوص کمیته فوتسال نیز این رویه لازم الاجراست.

حسین شمس امروز اعلام کرده بود که قرار شده از این پس تیم ملی فوتسال همچون تیم‌های ملی دیگر زیرنظر تیم‌های کمیته ملی دیگر اداره شود که این مسئله باعث استقلال بیشتر تیم ملی فوتسال خواهد شد.

 

 

کد خبر 69932

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =