۰ نفر
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
شکست تلخ استقلال مقابل پدیده

استقلال در هفته پنجم لیگ برتر با نتیجه دو بر صفر به پدیده باخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در آغاز هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی میزبان پدیده مشهد بود. پدیده این مسابقه را با نتیجه دو بر صفر برد تا استقلالی ها وارد وضعیت قرمز شوند.

نیمه نخست

دقیقه ۳: سید عبدالله حسینی پشت محوطه جریه استقلال صاحب توپ شد و با ضربه پای راست دروازه حریف را هدف قرار داد اما شوت این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵: محمد قاضی روی پاس خوب یاران پدیده پشت قوس محوطه جریمه صاحب توپ شد و در ادامه با ضربه پای چپ دروازه رحمتی را هدف قرار داد که توپ این بازیکن دور از دستان رحمتی درون دروازه استقلال جای گرفت.

دقیقه ۱۸: روی اشتباه مرادوند، حسن بیت سعید صاحب توپ شد و با ورود به محوطه جریمه پدیده پاس رو به عقبی برای داروش شجاعیان ارسال کرد که این بازیکن نتوانست ضربه ای به سمت دروازه بزند و توپ به اوت رفت.

دقیقه ۳۲: سانتر عالی داریوش شجاعیان از سمت راست روی دروازه پدیده فرصت بسیار خوبی برای علی قربانی ایجاد کرد تا این بازیکن با یک ضربه سر دروازه را باز کند اما ضربه این بازیکن با دخالت شهاب گردان به کرنر رفت.

دقیقه۳۴: اینبار امید نور افکن پشت محوطه جریمه پدیده فرصت شوت زنی به دست آورد آورد اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

نیمه دوم

دقیقه۴۶: در آغاز نیمه دوم بازی شاگردان مهاجری فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه استقلال به دست آوردند. در حالی که امین قاسمی نژاد با رحمتی تک به تک شده بود نتواست از این فرصت استفاده کند تا دروازه‌بان استقلال توپ را مهار کند.

دقیقه ۴۷: حرکت خوب حسن بیت سعید جلوی دروازه پدیده و ارسال این بازیکن روی دروازه برای داریوش شجاعیان، فرصت خوبی برای این بازیکن ایجاد کرده بود اما ضربه شجاعیان از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۸:روی یک ضد حمله توسط یاران پدیده محمد قاضی از پشت محوطه جریمه با پای چپ دروازه استقلال را هدف قرار داد که شوت این بازیکن را رحمتی دفع کرد و در ادامه هم شاگردان مهاجری نتوانستند کاری از پیش ببرند.

دقیقه ۷۲: کار خوب شاگردان منصوریان دروان محوطه جریمه پدیده و پاس رو به بیرون برای مهدی قائدی فرصت بسار خوبی برای شوت زنی این بازیکن ایجاد کرد اما ضربه این بازیکن پس از برخورد به تیرک افقی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۳: پاس در عمق برای حسین مهربان او را با مهدی رحمتی تک به تک کرد و در ادامه این بازیکن با یک بغل پای ساده برای دومین بار دروازه استقلال را باز کرد.

در ادامه استقلال نتوانست گل‌های خورده را جبران کند و با شکست به تعطیلات رفت.

 


43 43

 

کد خبر 700001

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =