۰ نفر
۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷

کنسرت کیهان کلهر و رامبرانت تریو که قرار بود فقط در روزهای 14 و 15 شهریور برگزار شود، روز 16 شهریور نیز روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کیهان کلهر که پیش از این قرار بود فقط در روزهای 14 و 15 شهریور روی صحنه برود، به دلیل استقبال مخاطبان، در روز شانزدهم این ماه نیز به همراه رامبرانت تریو در تالار وزارت کشور تهران به اجرای قطعات می‌پردازد.

کنسرت کلهر و رامبرانت تریو، فردا، 27 آگوست (پنجم شهریور)، در شهر اوترخت هلند در فستیوال جَز «اوده موزیک»  (Oude Muziek Kazz Festival) روی صحنه خواهد رفت. این در حالی است که رامبرانت فرایش (پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه‌ای) نوازندگان رامبرانت تریو، چند روز قبل از برگزاری کنسرتشان در تهران به ایران می‌آیند.

همچنین بعد از اجراهای تهران که طی سه شب (14، 15 و 16 شهریور) برگزار می‌شود، کلهر و رامبرانت در روز 29 سپتامبر در باربیکن سنتر لندن که یکی از معتبرترین سالن‌های کنسرت جهان محسوب می‌شود، به اجرای قطعاتی خواهند پرداخت.

همکاری کلهر و این گروه هلندی که یکی از معروفترین و معتبرترین گروه‌های موسیقی جَز اروپاست و توانسته تورهای کنسرت موفقی را در کشورهای مختلف برگزار کند، از سال 2011 آغاز شده است.

این کنسرت اولین باری است که کلهر و رامبرانت تریو در ایران روی صحنه می‌روند و طی ماه‌های آینده آلبومی از یکی از اجراهای مشترک‌شان در تلفیق موسیقی شرق و غرب در ایران منتشر خواهد شد که در حال حاضر آخرین مراحل فنی آن در حال انجام است.

رویال هنر پارس به تهیه‌کنندگی مجید عبدی برگزاری این کنسرت را بر عهده دارد.

 

57242

کد خبر 701138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =