سردار اشتری: ۸۷۰۰ کیلومتر از مرزهای کشور توسط نیروی انتظامی محافظت می شود

فرمانده نیروی انتظامی کشور در همدان گفت: در حال حاضر 8700 کیلومتر از مرزهای کشور توسط نیروی انتظامی محافظت و کنترل می شود و این نیرو با اقتدار در این مناطق با افرادی که بخواهند دست به ناامنی بزنند برخورد کرده و از قاچاق کالا و غیره نیز جلوگیری می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از همدان ؛ در آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان همدان که با حضور سردار حسین اشتری در سالن انقلاب فرماندهی انتظامی ناجای همدان برگزار شد از خدمات سردار حاجی محمد مهدیان نسب تقدیر و سردار بخشعلی کامرانی صالح در این سمت منصوب شد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور در این مراسم گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند نیروی انتظامی علاوه بر اقتدار مظهر رأفت، مهربانی و عدالت در جامعه است به همین دلیل نیروی انتظامی سعی کرده تا با پیروی از این منویات اهداف خود را پیاده‌سازی و عملیاتی کند.

سردار اشتری با اشاره به اینکه در حال حاضر 8700 کیلومتر از مرزهای کشور توسط نیروی انتظامی محافظت می‌شود تصریح کرد: ما در این مناطق مقتدارانه با افرادی که بخواهند دست به ناامنی بزنند برخورد کرده و از قاچاق کالا و غیره نیز جلوگیری می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه قاطبه افراد جامعه در طول روز با بخش‌های مختلف نیروی انتظامی در ارتباط هستند اظهار داشت: بیشتر مردم جامعه افرادی هستند که ما باید در خدمت آنها بوده و به این خدمت‌رسانی افتخار کنیم.

اشتری خاطرنشان کرد: هیچ سازمان و نهادی به اندازه نیروی انتظامی نیست که در 24 ساعت و در بخش‌های مختلف به صورت میلیونی در حال خدمت‌رسانی به مردم باشد.

وی با تاکید براینکه وظیفه نیروی انتظامی حفظ آرامش و تامین امنیت در جامعه است یادآور شد: امنیت بالاترین نعمتی است که مردم جامعه ما از آن برخوردار هستند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و تامین امنیت آن در کشور گفت: تمام کشورهای دوست و دشمن نسبت به وضعیت امنیت در روز انتخابات حساس بودند به همین دلیل ما کار خود را از یک سال پیش شروع کرده و نسبت به وضعیت منطقه نیز اشراف داشتیم.

وی با بیان اینکه امنیت انتخابات به خوبی توسط نیروی انتظامی تامین شد افزود: به واسطه اقدامات و برنامه‌هایی که برای تأمین امنیت و حفظ آرامش در زمان انتخابات اجرا کردیم حتی در مناطقی که در دوره‌های قبلی مشکلات و دعواهای طایفه‌ای داشتیم نیز در این دوره این قبیل موارد کاهش یافت.

اشتری تصریح کرد: امنیت موجود در جمهوری اسلامی یک امنیت پایدار و مثال زدنی است که توسط ایثارگری هشدار هدایت‌های رهبری و انسجام نیروهای نظامی انتظامی و امنیتی به وجود امده است.

در این مراسم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، استاندار همدان، فرمانداران، مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی و دیگر مسئولان استانی حضور داشتند.

لازم به ذکر است، سردار «حاجی‌محمد مهدیان‌نسب»، به فرماندهی انتظامی لرستان منصوب شده است و سردار «بخشعلی کامرانی‌صالح» نیز پیش از این فرماندهی ناجا استان البرز را بر عهده داشت.

سردار کامرانی صالح و سردار مهدیان نسب هر دو همدانی هستند.

 

46

 

کد خبر 701814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =