جایزه جشنواره آمریکایی برای «مهرآباد جنوبی»

فیلم کوتاه «مهرآباد جنوبی» ساخته امین اشرفی یک جایزه بین المللی دریافت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «مهرآباد جنوبی» دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه داستانی را در سیزدهمین جشنواره  AOF دریافت کرد. این فیلم درباره جواد نوجوان علاقه‌مند به فوتبال است که چندان اشتیاقی به درس و کار ندارد و تمام وقت خود را صرف فوتبال می کند و در پی یک مشاجره با پدر برای آنکه مورد توجه قرار گیرد و برای یک بار هم که شده دیده شود، خانه را ترک می کند و در شبی سرد و زمستانی به سوی سرنوشتی مبهم قدم بر می‌دارد.

مرحوم محمدرضا غیاث آبادی، محسن قصابیان، معصومه عزیزمحمدی، مجتبی شیرمحمدی، مهدی اشرفی، احسان ملکی، هادی مقصودی کهن، سمیرا حاجی فتحعلی و مریم رحیمی بازیگران این فیلم هستند.

عوامل این فیلم عبارتند از فیلمنامه نویس: امین اشرفی (براساس داستان کوتاه «نارون» نوشته حامد حاجیان)، تهیه کننده، کارگردان و تدوینگر: امین اشرفی، مدیر تصویربرداری: بهروز بادروج، صدابردار: نادر تاج آبادی، صداگذاری: رضا حیدری، عرفان ابراهیمی، طراح صحنه ولباس: سمیرا حاجی فتحعلی، مدیرتولید : احسان ملکی‌راد.

سیزدهمین دوره جشنواره فيلم  Action On Film با همکاری و حمایت خبری پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل، از 17 تا 26  آگوست 2017 در لاس وگاس امریکا برگزار شد. 

58243

 

کد خبر 702228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =