میزان نوشت: دادستان طرقبه و شاندیز از ورود دادستانی به موضوع مسمومیت 35 دانش آموز در مجموعه پارک آبی مشهد خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، دادستان به عنوان مدعی العموم به این پرونده ورود کرده است.

جواد شاکری دادستان طرقبه و شاندیز از ورود دادستانی به موضوع مسمومیت 35 دانش آموز در مجموعه پارک آبی مشهد خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت وحساسیت موضوع، دادستان به عنوان مدعی العموم به این پرونده ورود کرده است و بررسی های دقیق در این باره انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: لحظاتی پس از وقوع حادثه با صدور دستورات ویژه ای خواستار بررسی دقیق و کارشناسی این موضوع شدیم و از مدیرکل پزشکی قانونی خراسان رضوی درخواست شد تا همه ابعاد مختلف این ماجرا را به دقت مورد بررسی های کارشناسی قرار دهد و نتیجه را به دادستانی اعلام کند.


شاکری اضافه کرد: موضوع مسمومیت، تزریق بیش از اندازه کلر، استاندارد بودن لوازم، بهداشتی بودن محیط و همه احتمالات از سوی کارشناسان باید به دقت بررسی شود و در رسیدگی به این پرونده بدون شتابزدگی عمل خواهیم کرد.


دادستان طرقبه شاندیز در پایان با اشاره به بررسی دقیق و در اسرع وقت این ماجرا گفت: امروز نیز سرپرست این دانش‌آموزان در دادسرا حاضر و به عنوان قیم موقت تعیین و شکایت از ایشان اخذ شد.

42238

کد خبر 702490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =