آی‌اسپورت نوشت: شمارش معکوس برای بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستان آغاز شده است و نویسندگان در پنل اسکای اسپورتس درباره نیاز بعضی از تیم‎هاحرف زده‌اند.

سوال اصلی این است: کدام تیم کدام بازیکن را می‌خواهند؟

مت لوتیسیه/ صادقانه بگویم، یونایتد نیاز ویژه‎ای به بازیکن ندارد. این تیم به خوبی آماده است و در تیم هم تعادل خوبی دیده می‎شود. شاید بهترین هدف برای آن‌ها یک دفاع چپ باشد، ژوزه مورینیو به نظر لوک شاو را آن طور که باید دوست ندارد. این تیم به همراه سیتی تیم‌هایی هستند که کمترین نیاز به تقویت را دارند. فکر می‎کنم هر دو تیم منچستری این فصل برای قهرمانی بجنگند.

پل مرسون/ چلسی به یک مهاجم میانی دیگر نیاز دارد. این تیم همچنین یک هافبک میانی هم می‌خواهد چون قرار است در این فصل بازی‌های زیادی انجام دهند. پولش را دارند تا ویرگیل فان دیک را بخرند. حتی می‎توانند جانی ایوانس که من خیلی دوست دارم را هم بخرند. خرید مهاجم سخت است چون هر تیمی یک مهاجم خوب را می‎خواهد، اما اگر آلوارو موراتا مصدوم شود آیا میکی باتشوایی می‌‌تواند چلسی را صاحب عنوان کند؟ او بازیکن خوبی است، اما مطمئن نیستم در آن سطح باشد. پیره امریک اوبامیانگ یکی از بازیکنانی است که توان خوبی برای رهبری تیم دارد، اما خریدنش کار آسانی نیست.

مت لوتیسیه/ با گوردون واتسون، هم‎تیمی قدیمی‎ام صحبت می‎کردم و موضوع این بود که منچسترسیتی به یک یایا توره 25 ساله نیاز دارد. به نظرم ایلکای گوندوگان جوابی برای این مشکل آن‌ها در مرکز زمین نیست. آمار خوبی دارد، اما فیزیکش مناسب نیست و در نتیجه نمی‎تواند همان تاثیرگذاری توره را داشته باشد. هرچند با بازیکنانی که دارند سیتی هنوز هم شانس اصلی قهرمانی است.

فیل تامپسون/ هنوز هم معتقدم لیورپول به یک دفاع میانی و یک مهاجم نیاز دارد. این دو بازیکن می‎توانند واقعا ترکیب لیورپول را قوی‌تر کنند. اگر بتوانند کاری کنند کوتینیو بماند یعنی ثابت کردند که می‌خواهند برای اهداف مهمی بجنگند، نه این که فقط در لیگ قهرمانان حضور داشته باشند.  این باشگاه در 3 دوره اخیر در بازار نقل و انتقالات بهره زیادی برده است، انقدر که به راحتی پیشنهاد نجومی بارسلونا برای کوتینیو را رد کند. به نظرم عالی می‎شود اگر بتوانند فان دیک یا اوبامیانگ را هم بخرند.

 

251 41

کد خبر 702596

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =