۰ نفر
۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸

با توجه به افتضاح تاریخی بارسا در بازار تابستانی، روند تمدید قرارداد لیونل مسی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، زمانیکه امروز آلبرت سولر یکی از مدیران بارسا خبر از قطعیت 300 درصدی تمدید قرارداد لیونل مسی با باسلونا داد، هواداران این تیم به یاد جمله معروف ژوردی مستره مبنی بر ماندن 200 درصدی نیمار در بارسا افتادند که در نهایت منتج به انتقال این ستاره برزیلی به پاری سن ژرمن شد.
نشریه اسپانیایی ال پایس گزارش داد که علیرغم توافقات اولیه، قرارداد حدید مسی و بارسلونا هنوز امضا نشده و منچسترسیتی با پیشنهادی 275 میلیون یورویی در انتظار چراغ سبز ستاره آرژانتینی برای آغاز مذاکرات است.
طبق قوانین و با توجه به اینکه قرارداد مسی سال دیگر به پایان می رسد، امکان آغاز مذاکرات رسمی با او از ماه ژانویه وجود دارد و همین موضوع باعث ایجاد هراس در بین هواداران باسلونا شده است.
این نشریه گزارش داد که مسی از مدیران بارسلونا خواسته برای تقویت ترکیب این تیم در فصل زمستان امسال و تابستان سال بعد تضمین ارائه کنند وگرنه ممکن است تمدید قرارداد او به این زودی ها رخ ندهد.
عملکرد مدیران بارسا در تابستان امسال به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و حتی نیمار نیز اصلی ترین دلیل جدایی خود را رفتار مدیران بارسلونا ذکر کرد پس به نظر می رسد تمدید قرارداد مسی نیز به این سرعت انجام نخواهد شد.
43 43

کد خبر 703573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =