ایلنا نوشت: رئیس ستادکل نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش بر لزوم ارتقاء آمادگی‌های دفاعی کشور تاکید کردند.

در پی انتصاب امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی به سمت فرماندهی کل ارتش، سردار سرلشکر محمد حسین باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در ستاد فرماندهی کل ارتش با امیر موسوی دیدار کرد.

سرلشکر باقری در این دیدار اظهار داشت: به فضل الهی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه ارتش غیرتمند تحت منویات و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، در یک روند پر شتاب و هماهنگ، در مسیر تقویت روز افزون سپر دفاعی کشور در عرصه‌های زمینی، دریایی و هواوفضا، حرکت جهادی و انقلابی دارند و دشمنان را از هرگونه ماجراجویی علیه میهن اسلامی برحذر داشته‌اند.

سرلشکر موسوی نیز با اظهار خرسندی از تعاملات و هماهنگی‌های جاری در روابط کاری و ماموریتی بین ستاد کل نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تلاش در تعالی معنوی و ارتقاء سطح معیشت کارکنان و تعمیق هماهنگی و هم افزایی با سایر سازمان های دفاعی و به طور خاص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برای انجام موفق و مقتدرانه ماموریت های محوله در اولویت های ارتش قرار دارد.

گفتنی است ۳۰ مرداد سال جاری، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی با حکم حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا به سمت فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

27214

کد خبر 705170

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =