سرمربی پرسپولیس گفت: تیمم چیزی کمتر از الاهلی ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز تیمش درباره بازی برابر الاهلی گفت: بازی با گسترش را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. می‌دانیم که برای هر تیمی بعد از اردوی تیم ملی بازی کردن مشکل است. بازیکنان ملی‌پوش ما استراحتی نداشتند و به مصاف گسترش رفتیم. با تمام خوش بینی به مصاف الاهلی می‌رویم. نشان دادیم آنها بهتر از ما نیستند و ما چیزی كمتر از الاهلی نداریم. انتظار داریم بازیکنان ما با تمام توانشان بازی کنند. به هرحال لیگ قهرمانان سطحش بالاتر از لیگ ایران است.
وی افزود: در بازی با گسترش فولاد کمی مشکل داشتیم. ما الان یک نیمکت خوب داریم. نیمکتی که سال قبل نداشتیم. امثال مصلح را داریم. منتظر نوراللهی هم هستیم تا بتواند برای ما بازی کند تا عدم حضور انصاری و طارمی حس نشود. این مسئله تضمینی برای خوش بینی ماست. طبیعی است که در این بازی حداقل ۹ بازیکنمان باید خوب بازی کنند.
سرمربی پرسپولیس درباره حضور مسلمان مقابل الاهلی گفت: او مشکلی ندارد. جز رسن همه در بازی با گسترش فولاد حضور داشتند.
برانکو درپاسخ به این سوال که آیا قولی برای موفقیت تیمش می دهد گفت: هدف ما همین است که موفق شویم و بازیکنان حداکثر توان خود را قطعا می‌گذارند تا مقابل الاهلی پیروز شویم. البته خودتان می‌دانید فوتبال چگونه است. ما باید درصد گل زدن‌هایمان بیشتر شود. ما باید تلاش کنیم بهتر باشیم.
او در پاسخ به این سوال که چقدر شباهت میان گل اولی که ایران از سوریه خورد و گلی که الاهلی به پرسپولیس زد وجود دارد، بیان کرد: این‌ها صحنه‌های لحظه‌ای در بازی هستند. در اینجا شانس هست ولی کیفیت هم در آن دخیل است. ما بعد از گل واکنش سریعی داشتیم.
برانکو همچنین درباره اینکه در ماه دی، محمود خوردبین به رکورد ۵۰ سال حضور در باشگاه پرسپولیس می‌رسد گفت: به خوردبین تبریک می‌گویم. او در همه قهرمانی‌های پرسپولیس بوده است. او سمبل پرسپولیس است.
43 43

کد خبر 705370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =